ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Совенята» з Маріуполя готуються до чемпіонату світу серед юніорів

6 Січня 2021, 16:32
«Совенята» з Маріуполя готуються до чемпіонату світу серед юніорів

Ось уже кілька років у прифронтовому Маріуполі працює спортивний клуб «Сова». Засновником клубу є колишній десантник, президент Федерації України зі спортивного метання ножа та сокири Олександр Смірнов.

У клубі займаються патріотичним вихованням молоді і поєднують це зі спортом. Основним профілем «Сови» є метання ножа та сокири. Цю спортивну секцію можуть відвідувати всі охочі хлопчики та дівчатка з 8 років.

Олександр Смірнов тренує за своєю авторською методикою, яку розробляв протягом років. Заняття відбуваються з дотриманням заходів безпеки, адже холодна зброя, хоч і навчальна, та завдати травми нею можна легко.

12-річна Ліза відвідує секцію три місяці. Сюди її привела мама, яка сама є офіцером Збройних Сил України. Незважаючи на маленький термін тренувань, Ліза вкладається в норматив зі збирання та розбирання автомата, непогано стріляє з пістолета (цього також навчають у спортивному клубі), але найбільше їй подобається  метати ножі.

– Тут головне контролювати своє тіло та «приручити» ніж. Тоді в тебе все вийде, – розповідає дівчина.

Визначилася Ліза і з майбутньою професією. Каже, що все, чого її тут навчають, допоможе стати професійною військовою.

Новіков Денис займається в секції вже три роки.  Він справжній майстер з метання ножів, адже з відстані 5 метрів вганяє три ножі в клаптик паперу три на п’ять сантиметрів.

  • Щоб досягти такого рівня, як у мене, потрібно багато часу приділяти тренуванням, – розповів юнак.

Учасники клубу вже показують високі результати на змаганнях, і міжнародних також. Олександр розповідає, що серед вихованців є неодноразові чемпіони та призери з метання сокири та ножа. Так, влітку з відкритого чемпіонату Німеччини зі срібною медаллю повернувся один із вихованців клубу.

— Попри свій ще зовсім невеликий вік, клуб «Сова» активно готується до чемпіонату світу серед юніорів, який відбудеться цьогоріч. Хочеться підняти прапор України і прославити нашу країну на весь світ, – наголошує пан Смірнов.

 

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
До Дня всіх закоханих — розкажи історію кохання на передовій Спорт