ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Швейцарські призовники через COVID-19 почнуть службу з дому

11 Січня 2021, 8:37
Швейцарські призовники через COVID-19 почнуть службу з дому

У січні половина швейцарських призовників через пандемію коронавірусу проходитимуть базовий військовий вишкіл вдома за допомогою онлайн-додатку.

Про це повідомляє міжнародна інформаційна служба швейцарської телерадіокомпанії SRG, передає Укрінформ.

«Половина з 12 тисяч новобранців, які готуються розпочати службу з 18 січня, почнуть базовий військовий вишкіл вдома з допомогою онлайн-додатку. Таке рішення було ухвалено з метою зменшення ризику поширення COVID-19 в армії», – йдеться у повідомленні.

Новобранці, використовуючи додаток, будуть тренуватися вдома шість годин на день протягом трьох тижнів. Також планується тижнева чотиригодинна програма фізичної підготовки.

По закінченню дистанційного навчання, яке буде враховуватись у період служби та оплачуватись, призовники приєднаються до своїх колег 8 лютого. Вони пройдуть тест на коронавірус, а також повинні продемонструвати, що засвоїли онлайн-програму. Ті, хто не засвоїли програму, будуть опановувати її на вихідних у казармах.

Зазначимо, що система збройних сил Швейцарії зобов’язує більшість чоловіків пройти базовий військовий вишкіл у віці 18 років, а потім регулярно відвідувати навчальні курси. Базове навчання триває 18 тижнів, після чого проводяться шість курсів по три тижні кожен.

Фото: Swissinfo
Читайте нас у Facebook
Армії світу, Новини світу та України