ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Рішення про обмеження пільгового проїзду в міському транспорті визнано протиправним

6 Січня 2021, 12:25
Рішення про обмеження пільгового проїзду в міському транспорті визнано протиправним

АрміяInform продовжує слідкувати за ситуацією у Чернігові щодо обмеження проїзду в міському пасажирському транспорті для пільговиків. Так, наприкінці жовтня минулого року тимчасово запроваджені обмеження перевезення пільгових категорій громадян у робочі дні з 6 до 9 години ранку та з 16:00 до 19:00, які діють і наразі.

Більшість пасажирів, що користуються послугами перевезення у Чернігові, зокрема у маршрутних таксі, є ветерани війни, що мають право на безкоштовний проїзд відповідно до законодавства.

Водночас пільговиком із Чернігова скеровано позов до суду щодо визнання протиправним і скасування пункту рішення у частині прийняття таких обмежень.

Під час розгляду справи в Чернігівському окружному адмінсуді 5 січня цього року пункт рішення в частині обмеження пільгового проїзду визнано протиправним та недійсним. Якщо відповідач – Чернігівська міськрада – впродовж 30 днів таке рішення не оскаржить, обмеження щодо пільгового проїзду будуть скасовані.

– Вважаю таке рішення суду цілком закономірним, адже рано чи пізно такі обмеження слід скасувати, якщо не вищими органами державної влади, то хоча б судом, – зазначив учасник бойових дій В’ячеслав.

51
3

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
До Дня всіх закоханих — розкажи історію кохання на передовій Актуально, Новини, Соціальний захист