ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Противник відкрив вогонь у напрямку робочої групи, яка здійснювала ремонтні роботи по відновленню водопостачання

8 Січня 2021, 17:03
Противник відкрив вогонь у напрямку робочої групи, яка здійснювала ремонтні роботи  по відновленню водопостачання

Близько 11.00 з боку ЗФ ОРДО було відкрито провокативний попереджувальний вогонь зі стрілецької зброї та гранатомета у напрямку робочої бригади, яка здійснювала ремонтні роботи по відновленню водопостачання, які було сплановано на ділянці водогону «Горлівка – Торецьк» 8 січня поточного року. Для уникнення жертв роботи було припинено. Сторонами вжиті заходи щодо дотримання режиму тиші. О 12.00 відновлювальні роботи продовжились. Однак, не зважаючи на домовленості, близько 14.00 противник знову відкрив провокативний вогонь зі стрілецької зброї. Роботи було негайно припинено, проведено виведення робочої бригади та офіцерів УССЦКК із зони робіт,  повідомляє пресцентр ООС.

Попередньо, організація виконання зазначених заходів була спланована ОКП ООС спільно з УС СЦКК та РУЕК КП «Вода Донбасу» в районі населеного пункту Південне. Для виконання зазначених робіт через СММ ОБСЄ отримано письмові гарантії безпеки з боку ЗФ ОРДО. З боку ЗС України надані аналогічні гарантії для проведення «дзеркальних” робіт щодо відновлення водогону у бік Горлівки на тимчасово окуповану територію.

Роботи було організовано та розпочато в плановому порядку о 10.00 у безпосередній взаємодії з СММ ОБСЄ та забезпечувались дзеркальним патрулюванням патрулів Місії спільно з УССЦКК.

УССЦКК підготовлено письмову ноту на адресу СММ ОБСЄ щодо зазначених провокаційних дій з боку ОРДО. Українська сторона вважає подібні дії ЗФ ОРДО неприпустимими та такими, що суперечать крокам щодо врегулювання ситуації вздовж лінії розмежування сторін.

Читайте нас у Facebook
До Дня всіх закоханих — розкажи історію кохання на передовій Новини, ООС