ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Перемоги флотських спортсменів у 2020 році

4 Січня 2021, 11:42
Перемоги флотських спортсменів у 2020 році

Курсант Інституту ВМС НУ «ОМА» Родіон Булатов у 2020 році вперше виборов золоту медаль на всеукраїнському турнірі AJP Tour Odesa International PRO-GI з бразильського джиу-джитсу. Крім того, у його скарбничці «срібло» на турнірах UNC Харків та UNC Київ, а також «бронза» на чемпіонатах Одеської області з тайського боксу, Миколаївської області з бразильського джиу-джитсу «Кубок корабелів»,  ISO COMBAT та Grappling «Виклик Одеси».

Такі високі результати стали можливими завдяки регулярним тренуванням, які, до слова, проходять абсолютно безоплатно на базі клубу бразильського джиу-джитсу BJJ Odesa.

Також насиченим видався спортивний рік для офіцера морської піхоти, викладача Військової академії (м. Одеса) майора Микити Вітека. Він не лише постійно займається сам, а і є одним з ініціаторів проведення турнірів з боротьби серед курсантів, що мотивує хлопців фізично розвиватися, адже, як кажуть, у здоровому тілі — здоровий дух. Крім того, офіцер особисто брав участь в організації турнірів з кросфіту «Звитяга ВМС». 2020 рік приніс морпіху першість у чемпіонаті з бойового самозахисту Одеської області та у відкритому чемпіонаті України з бразильського джиу-джитсу UNC Gi Kyiv, почесне друге місце на відкритому міжнародному чемпіонаті з бразильського джиу-джитсу AJP International PRO 2020 та заслужене третє місце на відкритому чемпіонаті UNC NoGi Kyiv.

Як бачимо, перемоги флотських спортсменів — це важка праця кожного над собою, наполегливість і бажання саморозвиватися. Залишається сподіватися, що у 2021-му їхні здобутки лише примножаться й вони неодноразово представлятимуть Військово-Морські Сили ЗС України на всеукраїнських і міжнародних змаганнях.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
До Дня всіх закоханих — розкажи історію кохання на передовій Спорт