ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Навчально-спортивна база зимових видів спорту «Тисовець» Міноборони прийматиме чемпіонат України з біатлону серед юніорів

25 Січня 2021, 19:41
Навчально-спортивна база зимових видів спорту «Тисовець» Міноборони прийматиме чемпіонат України з біатлону серед юніорів

Першість розпочнеться 28 січня, а завершиться 3 лютого.

— Наша база дозволяє проводити змагання високого рівня, — розповідає заступник начальника НСБ ЗВС «Тисовець» з морально-психологічного забезпечення підполковник Анатолій Федунь. — Ми маємо підготовлені траси, стадіон та мішенне поле. Нині випав сніг, погода сприятлива для біатлоністів.

Частина юних спортсменів вже прибула до навчально-спортивної бази. Наразі вони беруть участь у контрольних заняттях та зборах.

— Ми очікуємо прибуття близько двох сотень юних спортсменів. У нас є вся необхідна інфраструктура для розміщення їх у комфортабельних умовах, — зазначив підполковник Анатолій Федунь.

Пізніше, в лютому, до Навчально-спортивної бази зимових видів спорту прибудуть курсанти Національного університету оборони України імені Івана Черняховського. Тут для них проведуть заняття з лижної підготовки.

Фото НСБ ЗВС «Тисовець» МО України

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:
До Дня всіх закоханих — розкажи історію кохання на передовій Новини