ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Належне фінансування потреб сектору безпеки і оборони є одним з пріоритетних питань для РНБО України

14 Січня 2021, 12:38
Належне фінансування потреб сектору безпеки і оборони є одним з пріоритетних питань для РНБО України

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов підписав розпорядження про створення міжвідомчої робочої групи для опрацювання пропозицій до Бюджетної декларації на 2022 – 2024 роки та проєкту Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік» по статтях, пов’язаних із забезпеченням національної безпеки і оборони України.

Про це повідомляє пресслужба РНБО України.

Керівником робочої групи призначено Першого заступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони України генерал-полковника Михайла Коваля. До складу робочої групи увійшли представники суб’єктів сектору безпеки і оборони України, Міністерства фінансів України та Апарату РНБО України.

Відповідно до Закону України «Про Раду національної безпеки і оборони України» РНБО України розглядає проєкт закону про Державний бюджет України та пропозиції до Бюджетної декларації по статтях, пов’язаних із забезпеченням національної безпеки і оборони України, та вносить відповідні пропозиції. Рішення РНБО України з цих питань уводиться у дію Указом Президента України.

Міжвідомчій робочій групі доручено встановленим порядком підготувати та подати на розгляд Секретаря РНБО України матеріали до засідань Ради із наведених вище питань.

Стежте за нами в Instagram
Новини