ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На перебудові казарми під квартири для військовослужбовців підприємець вкрав 3,7 мільйона гривень

13 Січня 2021, 14:40
На перебудові казарми під квартири для військовослужбовців підприємець вкрав 3,7 мільйона гривень

На Одещині за процесуального керівництва Військової прокуратури Одеського гарнізону до суду направлено обвинувальні акти стосовно директора одного з комерційних підприємств за фактом заволодіння бюджетними грошовими коштами й службового підроблення.

За даними досудового розслідування, яке здійснювали правоохоронці Приморського відділу поліції в місті Одеса, зазначений посадовець, виконуючи у 2017 році договір підряду щодо перебудови казарми під 45-квартирний житловий будинок для військовослужбовців та членів їхніх сімей у місті Подільськ Одеської області, у відповідних актах умисно завищив обсяг фактично виконаних підприємством робіт та, як наслідок, заволодів бюджетними грошовими коштами на загальну суму 3,7 мільйона гривень.

Цьому злочину також сприяла службова недбалість інспектора технічного нагляду Управління капітального будівництва Міністерства оборони України, який не перевірив обсяги виконаних робіт під час реконструкції казарми. Він безпідставно прийняв і підписав офіційні документи, що стали підставою для оплати завищених обсягів підрядних робіт, які фактично підприємство-підрядник не виконувало.

У військовій прокуратурі зазначили, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Підготував Володимир Віват АрміяInform

Читайте нас в Telegram
Армія і суспільство, Новини