ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Курсанти-танкісти практикуються у ремонті техніки за різних умов

13 Січня 2021, 12:22
Курсанти-танкісти практикуються у ремонті техніки за різних умов

Із четвертокурсниками Військового інституту танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» триває практика за військовим спрямуванням.

Упродовж двох тижнів курсанти-танкісти на навчально-тренувальному комплексі набуватимуть навичок у визначенні технічного стану, відновленні силової установки й ходової частини різних зразків бронетанкового озброєння і техніки.

– Під час практики майбутні офіцери танкових військ відточують свої вміння у ремонті бронетехніки в різних умовах. Курсанти навчаються замінювати вузли й агрегати ходової частини та силової установки танка Т-64Б і БМП-2. Також практикуються швидко і безпомилково проводити демонтаж-монтаж двигуна танка у різних умовах, а саме: у підготовлених для цих робіт приміщеннях та в польових умовах, – розповів офіцер кафедри бронетанкового озброєння та військової техніки ВІТВ капітан Ігор Калінін. – Усі питання, які винесені на практичну складову, обов’язково знадобляться курсантам у подальшій службі на офіцерських посадах. Тому в нашому виші практиці приділяють суттєву увагу.

Окрім цього, під керівництвом викладачів навчального закладу курсанти закріплюють практичні знання з перевірки працездатності протипожежного обладнання танка, встановлюють і перевіряють прилади нічного бачення ТВНЕ-4Б, регулюють натяжіння гусеничних стрічок техніки, ремонтують системи управління вогнем та озброєння танка Т-64Б та БМП-2.

Слід зазначити, що після закінчення практики в четвертокурсників розпочнеться напружена пора атестації за освітнім ступенем «бакалавр».

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:
Вишкіл, Новини