ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Конверт Героя» — проєкт увічнення пам’яті загиблих воїнів

5 Січня 2021, 18:20

Для того, щоб увічнити пам’ять про кременчуківців, які загинули в протистоянні російській агресії на сході, їхні земляки й громадські організації «Координаційний центр об’єднань ветеранів АТО», «Сім’ї загиблих учасників бойових дій на Полтавщині» та голова Кременчуцької спілки філателістів виступили з ініціативою випустити пам’ятні конверти із зображенням полеглих воїнів.

– Наразі у цій кривавій війні Кременчук втратив 40 своїх найкращих синів, – розповів голова ГО «Координаційний центр об’єднань ветеранів АТО» полковник запасу Володимир Поляков. – І перед кожним з нас стоїть відповідальне завдання – зберегти пам’ять про героїв і зростити на їхніх прикладах нові покоління воїнів-захисників.

Ветеран зазначив, що «Конверт Героя» – це не разова акція, а частка системної виховної роботи серед громадян. Тому наявну експозицію музею АТО/ООС, присвячену участі кременчуківців у боротьбі за незалежність України на Донбасі, ми вирішили доповнити і цією акцією, до якої активно долучились голова Кременчуцької Спілки філателістів Володимир Скляр та місцевий художник-дизайнер Вадим Каторгін.

Сорок поштових конвертів із зображенням портретів полеглих будуть вручені членам сімей Героїв. Додаткові примірники подарують для використання в поштовій мережі за призначенням.

– У такий спосіб ми хочемо розширити також і географію нашого музею, і коло прихильників військової історії та героїчних традицій українського війська, – додав Володимир Поляков.

Презентація проєкту відбудеться наприкінці січня, коли конверти, присвячені Героям, вручатимуть сім’ям трьох полеглих воїнів-захисників.

24

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook