ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Командування Сил логістики долучилось до благодійної здачі крові

14 Січня 2021, 17:07
Командування Сил логістики долучилось до благодійної здачі крові

Майже пів сотні військовослужбовців військової частини Озброєння Командування Сил логістики ЗС України, що на Вінниччині, взяли участь у благодійній акції здачі крові для потреб Вінницького обласного центру служби крові.

Для проведення цього благодійного заходу медична служба військової частини та медичні працівники виїзної бригади Вінницького обласного центру служби крові облаштували всі необхідні робочі місця, аби процес відбувся швидко, якісно та з дотриманням всіх санітарно-гігієнічних вимог, які дозволяють убезпечити донора та працівників медичного закладу від зараження COVID-19: перевірка температури тіла, дотримання маскового режиму, обробка дезінфекційними засобами рук тощо.

Серед військових донорів є ті, хто вже брав участь у подібних благочинних заходах, і ті, хто вирішив подарувати свою кров уперше.

– У нашій частині є постійні донори, які за власною ініціативою та систематично здають свою кров, – розповідає тимчасовий виконувач обов’язків начальника медичної служби військової частини Олександр Климчук. – Проте сьогодні більшість охочих здавали кров уперше. Наші військовослужбовці завжди готові допомагати громадянам у будь-яких ситуаціях, особливо, якщо йдеться про порятунок та збереження життя і здоров’я людей.

За словами військового медика, у частині планують і надалі співпрацювати з Вінницьким обласним центром служби крові. Тому,  за домовленістю, наступного тижня медичні працівники знову відвідають військову частину, аби поповнити місцевий банк крові.

Медичні працівники станції щиро подякували військовослужбовцям за небайдужість і чуйність, а військові, зі свого боку, закликають приєднатися до цієї благородної справи всіх небайдужих і запевняють, що й надалі охоче братимуть участь у подібних благодійних заходах. Адже саме від їхньої допомоги залежатиме чиєсь не одне врятоване життя.

Читайте нас у Facebook
Новини