ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Хто сказав, що гирьовий спорт не жіноча справа?

24 Січня 2021, 20:14
Хто сказав, що гирьовий спорт не жіноча справа?

Стереотипи щодо того, що важку атлетику полюбляють здебільшого чоловіки, вже кілька років поспіль упевнено ламають у Військовому коледжі сержантського складу ВІТІ імені Героїв Крут, що на Полтавщині.

Адже дівчата дедалі впевненіше показують свою зацікавленість та амбіції на призові місця у змаганнях гирьовиків не тільки за першість у навчальному закладі, а й на обласному та всеукраїнському рівнях.

Черговим етапом проби сил військових спортсменів став і нинішній чемпіонат коледжу з гирьового спорту на вшанування пам’яті героїв АТО/ООС.

— Цього року в турнірі взяли участь близько 50 курсантів, з яких близько 30 % — дівчата, — розповів начальник фізичної підготовки та спорту коледжу майор Ростислав Феніч. — І хоча переважна більшість учасників робить у важкій атлетиці лише перші кроки, це тільки додало інтриги та спортивного запалу змаганням.

Воїни-спортсмени впродовж 6 хвилин виконували вправу «Гвардійський ривок» — підіймання спортивного снаряда з довільною зміною рук. Хлопці віджимали гирі вагою 16 і 24 кг відповідно до вагової категорії, дівчата — 8 кг.

Головним суддею змагань був заслужений тренер України з гирьового спорту підполковник запасу Олег Мороз, який виховав близько трьохсот спортсменів-важкоатлетів, зокрема й 50 майстрів спорту.

У безкомпромісній і динамічній боротьбі перемогу серед жіночого складу виборола другокурсниця Альона Косинська з рекордом у 176 разів. У ваговій категорії до 70 кг перемогу здобув курсант Олександр Дубовий (156 очок). Курсант Юрій Лисак був найкращим у вищій ваговій категорії. Він 165 разів підійняв гирю вагою 24 кілограми.

На думку організаторів турніру, змагання стали свідченням високого командного духу та волі до перемоги і досвідчених спортсменів-розрядників, і дебютантів. А курсантки-зв’язківці ще раз довели, що здатні не тільки добре вчитись, а й показувати високі результати у спорті.

 

36
2

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
До Дня всіх закоханих — розкажи історію кохання на передовій Новини