ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Духовна реабілітація ветеранів: Мінветеранів та Українська греко-католицька церква домовилися про співпрацю

13 Січня 2021, 16:18
Духовна реабілітація ветеранів: Мінветеранів та Українська греко-католицька церква домовилися про співпрацю

Міністерка у справах ветеранів України Юлія Лапутіна зустрілася з главою Української греко-католицької церкви Блаженнішим Святославом. Зустріч відбулася в резиденції глави УГКЦ при Патріаршому соборі Воскресіння Христового.

Про це повідомила пресслужба Мінветеранів.

Юлія Лапутіна подякувала Блаженнішому Святославу за постійну підтримку захисників України, зокрема через надання духовної та психологічної допомоги від воїнів-капеланів.

— Захисники України, які самовіддано боронили нашу землю в умовах російської агресії, мають не просто отримати соціальний захист від держави. Вони мають відчути, що на ціннісному рівні їхній внесок у збереження територіальної цілісності й суверенітету України є пріоритетом загальнодержавної політики, — зазначила Юлія Лапутіна.

За її словами, на початку війни, до якої країна не була готова ні технологічно, ні психологічно, представники церкви відіграли важливу роль у підтримці духу воїнів на передовій і в поверненні від бойових дій до мирного життя. Одним з прикладів є видання Молитовника українського воїна «Молись і служи!» з молитвою українського ветерана.

Глава УГКЦ Блаженніший Святослав закцентував на важливості уваги до живих захисників і пам’яті про загиблих: «Забуваючи про цих людей, ми втрачаємо власне майбутнє. Хлопці, які віддавали свій час, молодість, здоров’я, пролили кров за свою країну, за нас із вами, мають велику небезпеку потрапити у психологічну й духовну пастку. Тому ми повинні зробити все для того, аби Україна пам’ятала та шанувала своїх героїв».

Під час зустрічі Юлія Лапутіна та Блаженніший Святослав обговорили організацію мобільних груп, які проводитимуть реабілітаційні тренінги з ветеранами у віддалених регіонах країни. До складу таких груп увійдуть військові капелани, психологи, соціальні працівники та представники Мінветеранів.

Нагадаємо, що у серпні 2019 року між Міністерством у справах ветеранів та Українською греко-католицькою церквою був підписаний меморандум про співпрацю.

 

Читайте нас в Telegram
Новини, Реабілітація