ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Дорога додому» – тренінг для родин, травмованих війною

13 Січня 2021, 11:26
«Дорога додому» – тренінг для родин, травмованих війною

– Чому так відбувається?

– З якими проблемами найчастіше стикаються подружжя?

– Як зрозуміти і прийняти зміни?

– Чи можна допомогти один одному відновитися?

– Що найбільше травмує дітей?

На ці та інші запитання учасники бойових дій та члени їхніх родин шукатимуть відповіді під час вебінару «Дорога додому», який відбудеться онлайн 17 січня у просторі Veterans HUB Odesa.

З ветеранами працюватимуть досвідчені психологи, зокрема психолог-консультант з позитивної транскультуральної психотерапії Сара Таращанська та керівник проєкту «Кризова допомога» Юлія Стрельцова.

Вони розкажуть, як позбутися безсонних ночей, нерозуміння й конфліктів у родині та з оточуючими, а також відчуття дискомфорту, аби насправді повернутися додому з війни.

— Війна ні для кого не минає безслідно. Її вплив відчувають усі члени родини. Це важке випробування для стосунків і почуттів. Змінюється чоловік, змінюється дружина, змінюються діти. Родина не може жити так, як раніше. Інколи люди відчувають себе чужими. Виникають конфлікти, сварки, розлучення. Чоловіку і дружині необхідно навчитися розуміти свого партнера, зрозуміти, що з ними відбувається, прийняти один одного. Найчастіше діти теж опиняються втягнутими в конфлікт дорослих або залишаються без уваги. Про це ми й поговоримо в неділю, —  зазначають організатори заходу.

Долучитися до вебінару можуть всі охочі, варто лише зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/ pVKkqTeL4pdcjcy96

Нагадаємо також, що для підтримки військових, ветеранів, їхніх сімей, волонтерів і просто людей, які опинилися в ситуації, що потребує швидкої психологічної допомоги або простого спілкування й розради, у фейсбуці сформована спеціальна група «Кризова допомога».

— Виходячи з карантинних обмежень і неможливості працювати очно, учасники групи кризового реагування, до якої залучені ветерани, психологи і психотерапевти, надають допомогу й консультації дистанційно, листуванням і телефоном. У групі діє правило спілкування на рівних. До того ж кожен, хто не бажає отримувати консультацію та допомогу психолога, може звернутися за підтримкою до ветерана, який пройшов або закінчує реабілітаційний курс, — зазначає Юлія Стрельцова.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини, Реабілітація