ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

До Дня всіх закоханих — розкажи історію кохання на передовій

26 Січня 2021, 9:58
До Дня всіх закоханих — розкажи історію кохання на передовій

АрміяInform розпочинає конкурс #ArmyLoveStory.

Вони тримають небо над нашою Незалежністю. Нерідко ціною власного життя. Але навіть посеред війни народжується велике кохання двох сердець.

Фронтові історії кохання завжди дивовижні, часто просто неймовірні, але точно — чесні, справжні, бо ж виникають не завдяки, а всупереч…

До Дня всіх закоханих ми вирішили зібрати зворушливі історії знайомства, кохання, вінчання та… народження дітей тих, хто, маючи в серці невимовну любов до рідної землі, народу, батьків, дітей, вирушив на фронт боронити свободу і незалежність своєї країни  та отримав винагороду від долі  —знайшов споріднену душу.

Наш проєкт про українських воїнів — хлопців і дівчат, чоловіків і жінок, з різних куточків України, різних професій, статків та навіть віросповідань, яких познайомила та поєднала війна.  Про тих, хто зустрів на фронті свою долю, про тих, чия любов гартована вірністю та відданістю, а її сила потужніша за будь-яку зброю та війну.

Про любов, яка надихає, захоплює, сповнює надії і віри у світле майбутнє.

Розкажіть свою власну історію кохання на передовій або повідайте нам про тих, свідками чиєї LoveStory ви стали.

Ми впродовж трьох тижнів публікуватимемо фронтові історії кохання на сайті АрміяInform, а ви, крім того, що доєднаєтесь до створення прекрасного настрою для наших воїнів, отримаєте цінні подарунки від Інформаційного агентства АрміяInform.

Історії та фото фронтових сімей надсилайте на адресу: lovestory@armyinform.com.ua

17
Читайте нас в Telegram
MilitaryArt, Конкурси, Новини