ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Де учасники АТО/ООС можуть безоплатно вивчити англійську й отримати водійське посвідчення

Прочитаєте за: < 1 хв. 6 Січня 2021, 16:04

У Полтаві ветерани війни на Донбасі зможуть пройти безоплатне навчання за двома напрямками. Про це повідомили в Управлінні соціального захисту населення виконавчого комітету Київської районної в місті Полтаві ради.

Перший передбачає підготовку  водіїв і підвищення їхнього кваліфікаційного рівня за вищими категоріями. Навчальний курс сповна відповідає теоретичним та кваліфікаційним вимогам комп’ютерної програми сервісного центру МРЕО МВС. Він становитиме 160 годин, зокрема, якнайменше 60 годин – це практичне водіння.

Другий напрямок професійної адаптації ветеранів дозволить їм опанувати курс англійської мови за Оксфордською освітньою програмою. Навчання відбуватиметься на базі Полтавського університету економіки та торгівлі.  Навчальні програми, які входитимуть до тримісячного курсу, розроблені із врахуванням індивідуального рівня кожного слухача. Це забезпечить якісне і повне засвоєння матеріалу.

Учасники бойових дій, за словами працівників Управління соцзахисту, дуже зацікавились запропонованими навчальними програмами. Лише за перший тиждень нинішнього року від охочих пройти курс профадаптації надійшло близько двадцяти заяв. Початок реалізації програм заплановано на перше півріччя 2021-го.

 

29
3

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Пані Військова. Дайджест АрміяInform Пані Військова. Дайджест АрміяInform Актуально, Новини, Соціальний захист