ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Бути українцем це… гостре питання

11 Січня 2021, 16:52
Бути українцем це… гостре питання

У 2021 році АрміяInform разом з нашими постійними інформаційними партнерами з Івано-Франківського обласного телебачення «Галичина» продовжує цикл YouTube-інтерв’ю «Бути українцем».

Наші герої — волонтери, громадські діячі, науковці, військові ветерани бойових дій. Ми розповідатимемо вам про людей, які утверджують українську ідентичність у різних царинах, містах і навіть у різних державах!

І сьогоднішній гість студії харків’янин Олександр Воробєй.

Він засновник популярного українського бренду авторських ножів Blade Brothers Knives. За освітою менеджер зовнішньоекономічної діяльності. З юних років захоплюється рукопашними видами спорту, зокрема боротьбою й карате. Активний учасник Революції Гідності, згодом — воїн добровольчого батальйону «Шахтарськ». Улітку 2014-го зазнав важкого поранення під час бою біля селища Піски. Рішення про заснування власного бізнесу виникло в нього під час тривалої реабілітації після поранення. Нині в арсеналі розробок харків’янина близько 30 моделей різноманітних ножів. Нещодавно Олександр дебютував і як письменник-фантаст, випустивши у світ книгу оповідань «Час вовка».

Бажаєте дізнатися, як найффайтинг та ножі перетворити із захоплення на прибуткову справу? Дізнайтесь про це з нашої розмови:

Відео Юлія Юзьків

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
До Дня всіх закоханих — розкажи історію кохання на передовій Публікації