ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Артилеристи бригадних артилерійських груп відточують свою майстерність у районах відведення ООС

26 Січня 2021, 13:12
Артилеристи бригадних артилерійських груп відточують свою майстерність у районах відведення ООС

Відповідно до Мінських домовленостей, вся українська артилерія знаходиться в районах відведення, однак навчання, бойове злагодження й тренування не припиняються. 

Підрозділи постійно відшліфовують нові прийоми та навички, здобуті в боях із ворогом, аби в разі загострення ситуації швидко висунутися у заданий район та завдати нищівного удару ворогові.

Про це повідомляє пресслужба операції Об’єднаних сил на своїй сторінці в Facebook. 

− Під час навчань ми щоразу відпрацьовуємо різні завдання, – розповідає командир артилерійського підрозділу. – Зокрема, ураження артилерійських і мінометних батарей, броньованої техніки, засобів ППО, фортифікаційних та інших оборонних споруд, особового складу тощо. Значну увагу приділяємо відпрацюванню швидкого згортання, залишення старої позиції та розгортання на новій. Це робимо для того, щоб оперативно вийти з-під ударів, які може завдати противник.

Офіцер розповідає, що під час навчань відпрацьовуються тактичні елементи, що показали свою ефективність у боях на Донбасі. Зокрема, артилеристи навчаються розгортати батарею з ходу, без підготовки, відпрацьовують прийом «кочівної» гармати та інші тактичні прийоми артилеристів.

− Для нас такі навчання є важливими не тільки в контексті підвищення майстерності бійців, а й для злагодженості колективу, – говорить командир.− Адже більшість особового складу не брали участі у реальних бойових діях. Та завдяки товаришам із бойовим досвідом, вони швидко навчаються й усвідомлюють усю важливість професії. «Кожен постріл – у ціль!» – не просто красивий девіз. Саме від ефективності артилерії залежить результат бою. Ми мусимо бути готові в будь-яку хвилину висунутися на вказані позиції, вступити у бій і знищити ворога.

Стежте за нами в Instagram
До Дня всіх закоханих — розкажи історію кохання на передовій Навчання та тренування