ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Армійська легкоатлетка Ярослава Магучіх на «Різдвяних стартах» повторила свій світовий молодіжний рекорд

11 Січня 2021, 10:00
Армійська легкоатлетка Ярослава Магучіх на «Різдвяних стартах» повторила свій світовий молодіжний рекорд

У Києві відбулися традиційні, вже 26 за ліком, «Різдвяні старти». Прогнозовано в секторі для стрибків у висоту серед жінок боротьба за нагороди точилася за участю трьох армійських атлеток – Юлії Левченко, Ірини Геращенко та Ярослави Магучіх. Шанувальники легкої атлетики неодноразово бачили на п’єдесталі багатьох змагань саме цю трійку. Не стали порушувати традицію армійські стрибунки й цього разу. Але, якщо для Юлії й Ірини «Різдвяні старти» вже давно стали початком сезону, то Ярослава в них дебютувала. 

Отже, «бронза» дісталася Ірині Геращенко, яка зупинилася на висоті 1.92 м. До позначки 1.95 м. з першої спроби брали свої висоти Левченко й Магучіх. Слід зазначити, що Юлія підійшла до цих змагань, подолавши коронавірусну інфекцію. Можливо цим можна пояснити, що 1.98 для Левченко не підкорилася і вона вдовольнилася «сріблом». А от Магучіх  з першої спроби взяла 2.02. Штурмувала Ярослава й 2.04, але повторити свій найкращий результат армійці не вдалося. Втім, стрибнувши на 2.02, Магучіх повторила власний рекорд України та світовий молодіжний рекорд у приміщеннях, який встановила торік на турнірі в Карлсруе (Німеччина). До того ж вона наразі очолила світовий топлист сезону.

Ще одна армійка святкувала перемогу на «Різдвяних стартах». Анна Плотіцина перемогла в бігу на 60 метрів з бар’єрами з результатом 8.25 сек.

Щодо планів армійських атлеток, то всі вони збираються взяти участь у чемпіонаті України в приміщенні та чемпіонаті Європи в березні. Ярослава Магучіх перед тим планує позмагатись на турнірі в Італії наприкінці січня і у Банські Бистриці 2 лютого.

На фото: Ярослава Магучіх з тренеркою Тетяною Степановою

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини, Спорт