ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Андрій Єрмак взяв участь у зустрічі політичних радників лідерів «нормандської четвірки»

13 Січня 2021, 9:01
Андрій Єрмак взяв участь у зустрічі політичних радників лідерів «нормандської четвірки»

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак у складі української делегації взяв участь у зустрічі політичних радників лідерів держав – учасниць «нормандського формату», яка відбулася у вівторок у Німеччині.

Про це повідомила пресслужба Офісу Президента.

Під час консультацій, які тривали понад шість годин, радники лідерів «нормандської четвірки» обговорили стан виконання домовленостей, досягнутих очільниками Німеччини, Франції, України та Росії під час саміту в Парижі у грудні 2019 року.

Зокрема, сторони торкнулися всіх питань порядку денного – від безпекових до гуманітарних. Дискусія мала непростий, але конструктивний характер.

Усі сторони відзначили важливість дотримання режиму припинення вогню на Донбасі.

Під час зустрічі українська сторона акцентувала увагу на безпекових питаннях і на необхідності посилення безпекової складової домовленостей.

Андрій Єрмак подякував німецькій стороні за організацію зустрічі, а також висловив подяку партнерам із Німеччини та Франції за підтримку України на шляху до встановлення миру на Донбасі.

У зустрічі також брала участь спецпредставниця голови ОБСЄ в Тристоронній контактній групі з урегулювання російсько-українського конфлікту на Донбасі Хайді Грау.

«Наразі оголошено перерву, продовження зустрічі на рівні політичних радників – у п’ятницю, 22 січня», – повідомили в Офісі Президента.

Читайте нас у Facebook
Новини світу та України