ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Американці перефарбовуються в «лісовий» камуфляж — росіяни напружились…

23 Січня 2021, 15:07

У росіян почало «підгорати по-справжньому», адже їхня розвідка доповідає, що персонал американських баз зберігання військової техніки перефарбовує військові машини з пісочного забарвлення у зелений — «лісовий», відповідний для європейського регіону. Американці подібних дій навіть не приховують.

Були перефарбовані десятки бронемашин, що перебувають на «заздалегідь підготовлених складах армії США у Європі».

У цих сховищах і складах зберігають велику кількість техніки для американських підрозділів, розташованих у Європі й Африці. Експерти вважають, що армія США готується до скорочення військ на Близькому Сході й направить додаткові сили ближче до російських кордонів.

«Пентагон скорочує військову присутність у Сомалі, Афганістані, Іраку. Масштаб американських військових операцій на Близькому Сході зменшується, тому нема потреби фарбувати танки та бронемашини під пустелю», — вважають експерти. Техніку готують до дій на європейському ТВД, і це відверто (аж до дрижаків) «непокоїть» росіян.

Позаторік почали перефарбовувати танки американської 194-ї дивізії, дислокованої на військовій базі «Форт Беніннг», де розташований Головний тренувальний центр піхоти армії США.

Нині до «зміни іміджу» військової техніки приступили військові окремого батальйону 405-ї армійської бригади, яка забезпечує матеріально-технічну підтримку військ США в Європі й Африці. Техніки бригади обслуговують базу «Резервних запасів армії США» (Army Prepositioned Stoc-2) в італійському місті Ліворно.

Згідно з американською військовою стратегією в Європі, в разі загострення обстановки або настання режиму критичного чи воєнного стану саме техніка з цієї бази має розгорнутись у бойове положення в найкоротші терміни.

Як повідомляє американське видання DefenceBlog, у листопаді-грудні минулого року в рекордно короткі терміни команда військових техніків бази в Ліворно перефарбувала 36 автівок. Серед перефарбованої техніки — бронеавтомобілі «Хамві», паливозаправники, військові машини швидкої допомоги, тягачі. Всі машини перефарбовують з жовто-коричневого (пісочного) забарвлення у темно-зелений з домішкою чорного і коричневого — так званий лісовий камуфляж.

За інформацією того ж DefenceBlog, перефарбування техніки є частиною «нової стратегії розгортання американських військ в Європі». Як вважають експерти, це означає, що якщо раніше відправлення техніки «в разі загострення регіональної обстановки» повинно відбуватися з Європи на Близький Схід, то тепер концепції Пентагону змінилися. Нові конфлікти очікуються безпосередньо на європейському континенті, а точніше — в районах з переважно лісовим ландшафтом.

Перефарбування військової техніки проходить на тлі передислокації додаткових сил армії США у Східну Європу. Їх розміщують у Польщі, країнах Балтії й інших регіонах, прилеглих до російського кордону й Білорусі. Очевидно, що Пентагон відмовлятиметься від активності на Близькому Сході й зосередиться на протистоянні з Росією та Китаєм.

Експерти припускають, що перефарбовані танки та бронемашини з американських резервних складів невдовзі можуть опинитися на нових базах армії США, наближених до кордонів з РФ.

Техніка, яка нині перебуває в естонському місті Тапа й інших містах Балтії та Східної Європи теж уже перефарбована. Такі підготовчі заходи американських військових техніків свідчать: на ці бази незабаром надійде поповнення.

19

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки: , ,