Не таємниця, що росіяни почали дуже серйозну роботу з повернення власної техніки з країн третього світу «Українці показують просто феноменальні успіхи в частині винищення…
У бригаді тактичної авіації імені Петра Франка, що дислокується на Хмельниччині, відбулась перша льотна зміна в новому навчальному році. Так вже заведено в авіації, що на початку навчального року відбуваються командирські польоти. Це своєрідний перший урок, коли досвідчені пілоти «начитують» молоді сторінки свого власного льотного досвіду.
І сьогодні в небо підіймались найбільш досвідчені екіпажі. Льотний склад – від командира авіаційної ланки і до командира бригади включно –відпрацювали методику організації та виконання польотів щодо відновлення навичок льотного складу за видами підготовки у складних метеоумовах вдень та вночі. Екіпажі відшліфовували та вдосконалювали свій льотний вишкіл щодо техніки пілотування, навігації, польотів за маршрутом та в районі пілотування.
Плавний перехід з режиму «день» на «ніч» відбувся непомітно, адже для досвідчених пілотів будь-які умови не є завадою. Вони літають завжди!
Незважаючи на суворі погодні умови – мороз і сильний вітер, на відмінно справились із поставленими завданнями і служби та підрозділи із забезпечення польотів.
– Для підготовки об’єктів аеродрому до польотів особовий склад батальйону аеродромно-технічного забезпечення розпочав роботу з четвертої ранку. Завдяки зусиллям військовослужбовців підрозділу інфраструктура аеродрому була своєчасно і якісно очищена від снігу, а злітно-посадкова смуга ще й від льоду, – зазначив тимчасовий виконувач обов’язків начальника логістики бригади підполковник Василь Фесун.
До підготовки потужних СУ-24М, СУ-24 МР та навчально-бойових Л-39 до польотів з максимальним рівнем відповідальності поставився й інженерно-технічний склад бригади. Техніки та механіки літаків, фахівці з авіаційних спеціальностей забезпечили якісне обслуговування бойових машин.
У бригаді проходять стажування й курсанти випускного курсу військового коледжу сержантського складу Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Під керівництвом досвідчених фахівців вони вдосконалюють практичні навички роботи на літаках.
– Стажування та практична робота на авіаційній техніці стануть нам у пригоді в подальшій службі, – зазначив курсант Віталій Томчук.
Під час підбиття підсумків льотної зміни тимчасовий виконувач обов’язків командира бригади полковник Максим Сікаленко подякував підлеглим за високий професіоналізм та якісне виконання поставлених завдань.
– Польоти – це наша робота, наша служба, наше покликання і життя. Весь особовий склад бригади докладає максимум зусиль для якісного та своєчасного забезпечення польотів у нелегких погодних умовах. І техніка, ніби розуміючи нас, працює справно, з мінімальними відмовами, – зазначив офіцер.
@armyinformcomua
Бійці 73 центру ССО на Курщині уражають особовий склад та техніку противника усіма наявними засобами.
Оператори 414 бригади безпілотних систем ЗСУ «Птахи Мадяра» продемонстрували, що можуть обходити ворожі засоби РЕБ, які росіяни встановлюють на своїй «броні».
Зазвичай колони техніки супроводжують 2 танки, які ведуть вогонь по наших позиціях, поки піхота висаджується.
Батальйон ударних безпілотних авіакомплексів «Ахіллес» 92 штурмової бригади імені отамана Івана Сірка разом з гвардійцями 1 бригади оперативного призначення «Буревій» Нацгвардії вчасно виявили та спалили ворожу техніку.
На Запорізькому напрямку відбуваються комбіновані атаки, обстріли, нальоти ворожих FPV-дронів та дронів зі скидами, проте лінія фронту загалом стабільна вже півтора роки.
Бійці батальйону К-2 54 механізованої бригади імені гетьмана Івана Мазепи до ноги знищили окупантів, які намагалися просочитися між позиціями.
від 20000 до 120000 грн
Львів, Львівська область
Не таємниця, що росіяни почали дуже серйозну роботу з повернення власної техніки з країн третього світу «Українці показують просто феноменальні успіхи в частині винищення…