ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

ЗСУ отримають нову мобільну радіолокаційну систему: що про неї відомо

Прочитаєте за: 2 хв. 1 Грудня 2020, 9:14

Наступного року ВМС ЗС України отримають мобільну радіолокаційну систему «Мінерал-У». Її розробкою та виробництвом займається ДП «НДІ радіолокаційних систем «Квант-Радіолокація», розповів директор підприємства Едуард Касапов, повідомляє Інформаційний спротив.

Призначення станції – виявлення надводних цілей на відстані з подальшою їх ідентифікацією та цілевказанням засобам ураження. Розробка «Мінерал-У» ведеться з грудня 2019 року, коли було підписано додаткову угоду до державного контракту 2018 року.

– У грудні минулого року було укладено додаткову угоду до державного контракту 2018 року, що стосується розробки й виготовлення РЛС «Мінерал-У», саме на виготовлення цього виробу – закінчити плануємо наступного року, – прокоментував закупівлю Едуард Касапов.

У перспективі саму радіолокаційну станцію «Мінерал-У» можуть включити до ракетного комплексу РК-360МЦ «Нептун».

Комплекс крилатих ракет наземного базування з протикорабельною ракетою призначений для ураження бойових кораблів у простих і складних метеоролічних умовах у будь який час доби і року, при активній вогневій та радіоелектронній протидії противника.

Нині до складу комплексу входять:

  • Рухомий командний пункт РКП-360
  • Ракета Р-360 у транспортно-пусковому контейнері ТПК-360
  • Уніфікована пускова установка УСПУ-360
  • Транспортно-заряджальна машина ТЗМ-360
  • Транспортна машина ТМ-360

Комплект наземного обладнання КНО

Читайте нас в Telegram
Мітки: