ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Золото», «срібло» та «бронзу» здобули армійські стрільці на міжнародних змаганнях

1 Грудня 2020, 16:17

У польському місті Білосток нещодавно завершився відкритий міжнародний турнір Polish Open Kaliber 2020, що зібрав найкращих світових стрільців із пневматичної зброї. У турнірі брала участь і львівська команда – представники Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України.

І дуже приємно, що спортсмени повернулися додому з повним комплектом нагород у різних стрілецьких дисциплінах. Зокрема, у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 метрів працівник ЗС України Гліб Кігітов з результатом 238,9 очка виборов золоту медаль. Старший солдат Поліна Колеснікова у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 метрів серед жінок була другою.

Гліб Кігітов

А у фіналі вправи ГП-6 (стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10 метрів) молодий  спортсмен Святослав Гудзий з результатом 227 очок виборов бронзову медаль.

Святослав Гудзий

Слід зазначити, ці змагання вважаються одними з відбіркових на чемпіонат Європи з пневматичної зброї, що планують провести у Фінляндії в лютому наступного року. Тож армійські спортсмени додали собі очок і рейтингу.