ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

З особливостями підготовки офіцерів для ЗСУ у Львові ознайомився аташе з питань оборони при Посольстві Республіки Корея в Україні

11 Грудня 2020, 19:05

Сьогодні, 11 грудня, Національну академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відвідав аташе з питань оборони при Посольстві Республіки Корея в Україні полковник Сунгнам Хонг.

Разом з почесним консулом Республіки Корея у місті Львові Владиславом Ртищевим корейський військовий дипломат ознайомився зі структурою і завданнями навчального закладу, його історією та сучасністю, особливостями вишколу військових фахівців для Вітчизняного війська, а також зі здобутками на ниві міжнародного військового співробітництва.

Гості, зокрема, відвідали провідні кафедри та навчально-тренувальні комплекси вишу, а також оглянули експозицію Музею історії та сучасності Національної академії.

— Переконаний, візит полковника ЗС Республіки Корея Сунгнам Хонга до Національної академії стане каталізатором для розвитку подальшої співпраці між нашим закладом вищої освіти та військовими освітніми установами Республіки Корея, — зазначив за результатами візиту начальник Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук.

До слова, Національна академія сухопутних військ — єдиний заклад вищої освіти в Україні, який є членом Міжнародного симпозіуму з розвитку військових академій (ISoDoMA). Військова академія Республіки Корея організувала перше проведення симпозіуму у 2007 році та продовжує його організовувати що два роки. Наступне проведення симпозіуму заплановане на 2021 рік.

Фото майор Василь Палійчук

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook