ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В «Укроборонпромі» Командуванню Сухопутних військ презентували високотехнологічну продукцію

Прочитаєте за: 2 хв. 29 Грудня 2020, 19:15

Підприємства «Укроборонпрому» у сферах радіолокації, радіозв’язку та спеціального приладобудування презентували власну продукцію представникам Командування Сухопутних військ Збройних Сил України та Центрального науково-дослідного інституту озброєння та військової техніки ЗСУ.

Як передає пресслужба «Укроборонпрому», захід відбувся на базі відкритого акціонерного товариства «Меридіан» ім. С.П. Корольова, що входить до складу Концерну.

«Подія такого масштабу організована уперше за останні кілька років. Її важливість у тому, що виробники, замовники, науковці та кінцеві споживачі мають змогу під час очної зустрічі обговорити технології, виробничі можливості та можливі шляхи покращення тактико-технічних характеристик того чи іншого виду озброєння або спеціальної техніки», – йдеться в повідомленні.

Фахівці Концерну розповіли про власні перспективні розробки щодо радіолокації та радіоелектронної боротьби, безпілотних авіаційних комплексів, систем управління зброєю тощо. Також представники ЗСУ та науково-дослідного інституту мали можливість відвідати експозицію, де було представлено низку високотехнологічних виробів.

«Важливо, що відновлено практику зустрічей-презентацій між нами та вітчизняними споживачами», – зазначає начальник управління Олександр Пономарьов та додав, що це «чудова нагода продемонструвати можливості, продукцію та передові розробки, допомогти потенційним споживачам дізнатися більше про виробничий потенціал і дослідницьку базу».

У Концерні нагадали, що, згідно з планом реформування «Укроборонпрому», напрямок радіолокації, радіозв’язку та спеціального приладобудування має трансформуватися у холдинг «Радарні системи», який об’єднає 15 державних компаній та замкне весь цикл виробництва: від розробки до модернізації та утилізації.

Продукція, яку виготовлятимуть підприємства холдингу, призначена для Сухопутних військ, Повітряних і Військово-Морських Сил ЗСУ та програм цивільного призначення.

Читайте нас у Facebook