ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Міністерстві оборони України відбулося чергове засідання Комісії з оцінки корупційних ризиків у діяльності оборонного відомства

16 Грудня 2020, 14:45

Вчора, 15 грудня, пройшло засідання Комісії з оцінки корупційних ризиків у діяльності оборонного відомства, на якому йшлося про підготовку нової Антикорупційної програми Міністерства оборони України на 2021-2024 роки.

Про це повідомляє пресслужба оборонного відомства.

Засідання Комісії очолив перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак. Також у роботі Комісії взяли участь керівники структурних підрозділів Міністерства оборони України і Збройних Сил України та представники громадських організацій — перший заступник голови Громадської ради Міністерства оборони України Петро Гаращук, експерт Незалежного антикорупційного комітету з питань оборони Світлана Мусіяка, представник Експертного антикорупційного консультативно-дорадчого комітету Віктор Соловйов та інші.

Під час обговорення було проаналізовано стан роботи Комісії та розроблено пропозиції щодо заходів усунення виявлених корупційних ризиків у діяльності Міністерства оборони України.

Заступник Міністра оборони України Іван Руснак наголосив на актуальності питання запобігання та протидії корупції і зазначив, що члени Комісії в цілому сумлінно віднеслися до виконання поставлених раніше завдань. Він висловив подяку експертам Незалежного антикорупційного комітету з питань оборони та відмітив структурні підрозділи, які надали достатньо змістовні матеріали.

Про об’єктивні результати роботи членів Комісії доповів начальник Управління з питань запобігання та виявлення корупції Міністерства оборони України полковник юстиції Ігор Чухрай. Начальник відділу з питань запобігання корупції Станіслав Коношук проінформував присутніх щодо вимог Національного агентства з питань запобігання корупції з підготовки та складання Звіту за результатами оцінки корупційних ризиків.

За підсумками засідання Комісії визначено низку актуальних завдань, що спрямовані на якісне опрацювання Звіту за результатами оцінки корупційних ризиків та розробку проєкту Антикорупційної програми Міністерства оборони України на 2021-2024 роки.

Читайте нас у Facebook