ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Урегулювання конфлікту в Україні має відбуватися з повагою до її суверенітету – Італія в ОБСЄ

4 Грудня 2020, 10:01
Урегулювання конфлікту в Україні має відбуватися з повагою до її суверенітету – Італія в ОБСЄ

Врегулювання конфлікту в Україні має відбуватися на основі дотримання принципу суверенітету та територіальної цілісності країни.

Це зазначила заступник міністра зовнішніх справ Італії Маріна Серені у виступі під час 27-ї Міністерської ради Організації з безпеки та співробітництва в Європі, повідомляє Укрінформ.

– Ми виступаємо за політичний діалог у рамках «нормандського формату» та Тристоронньої контактної групи, що могло б створити основу для врегулювання шляхом переговорів, які передбачають повне виконання сторонами Мінських домовленостей, з дотриманням суверенітету та територіальної цілісності України, – наголосила  Маріна Серені.

Заступник очільника МЗС Італії вказала на те, що цього року спостерігалися позитивні ознаки на шляху до мирного врегулювання.

– Уже понад 6 років ОБСЄ переслідує ціль досягнення стійкого та тривалого врегулювання української кризи з допомогою Спеціальної моніторингової місії та Тристоронньої контактної групи. За останній рік ми констатуємо позитивні ознаки політичного виходу з кризи, – резюмувала Маріна Серені.

Читайте нас в Telegram
Мітки:
rss.feed, Новини світу та України