ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Уражати цілі з перших пострілів, не демаскуючи себе, уміють «холодноярці»

3 Грудня 2020, 18:29
Уражати цілі з перших пострілів, не демаскуючи себе, уміють «холодноярці»

Штатні екіпажі БМП-2 окремої механізованої бригади «Холодний Яр» удосконалюють майстерність ведення вогню з озброєння бойових машин. Уміння швидко виявляти і з перших пострілів уражати цілі з місця, з ходу та коротких зупинок життєво важливі для екіпажів на фронті.

Керує стрільбами командир механізованого взводу молодший лейтенант Сергій Коляда.

За його словами, стрільби виконують штатні екіпажі бойових машин та військовослужбовці, які пройшли фахову підготовку в навчальних центрах.

– Сьогодні виконуємо практичні вправи зі стрільби з озброєння БМП-2. Пристрілюємо зброю, вивіряємо прицільні пристрої, відпрацьовуємо швидке заряджання гармати. На інших навчальних місцях розвідуємо цілі,вимірюємо дальність до них, відпрацьовуємо стрільби по мішенях, що з’являються –з місця,в русі та з коротких зупинок, – розповідає офіцер.

За його словами, навідники-оператори демонструють хороші результати, досвідчені військові майже миттю вносять необхідні поправки для корегування стрільби. Втім, важливо, щоб усі армійці могли уражати цілі з перших спроб, не демаскуючись пострілами для пристрілки. Для цього і проводять розвідку цілей, вимірювання відстані до них, внесення поправок. Тому дії механіка-водія й навідника-оператора мають бути синхронними.

– Мені потрібно, щоб екіпаж швидко зайняв визначену позицію, уразив ціль і перемістився у безпечне місце. Зненацька вскочили – з першої черги знищилий відійшли, не чекаючи на приліт ворожої ПТКР, поки вносиш поправки для корегування невдалої спроби, – говорить Сергій Коляда.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки:
Вишкіл, Новини