ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Україна та Бразилія обговорили стратегічну співпрацю у військово-технічній та оборонній галузі

3 Грудня 2020, 17:21
Україна та Бразилія обговорили стратегічну співпрацю у військово-технічній та оборонній галузі

Заступник керівника Офісу Президента України Ігор Жовкви під час зустрічі з делегацією на чолі з секретарем (заступником міністра) з питань оборонної продукції Міністерства оборони Бразилії Маркосом Дего обговорили стратегічну співпрацю двох держав у військово-технічній та оборонній галузі. Про це повідомляє Офіс Президента України.

Сторони окреслили перспективні двосторонні проєкти у сфері військово-технічного співробітництва, а також в аерокосмічній галузі.

«Перший Діалог з оборонної промисловості між Україною та Бразилією, який відбувся у розвиток домовленостей президентів України та Бразилії, стає унікальним міждержавним форматом, який, серед іншого, дозволяє встановити безпосередні зв’язки не лише між державними підприємствами, а й приватними компаніями, які працюють у цій сфері», – зазначив Ігор Жовква.

Відзначимо, що Україна стала шостою країною у світі, з якою Бразилія започаткувала такий Діалог (поруч зі США, Італією, Францією, Індією та Португалією). У цьому контексті заступник керівника Офісу Президента подякував секретарю з питань оборонної продукції Міністерства оборони Бразилії Маркосу Дего за включення до складу офіційної делегації представників відомих у світі компаній Embraer, Taurus Armas, AVIBRÁS, IMBEL, Condor, Kryptus.

«Україна та Бразилія мають власні високорозвинуті технології та працюють на ринках третіх країн. Переконаний, що спільними зусиллями нам вдасться підвищити наші конкурентні переваги на зовнішніх ринках», – наголосив Ігор Жовква.

Читайте нас у Facebook
rss.feed, Новини