ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Україна мала надзвичайно успішний рік у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції

28 Грудня 2020, 21:03
Україна мала надзвичайно успішний рік у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції

Цього року завершується один з етапів оборонної реформи. Крім того, триває вдосконалення оборонної політики, відбувається нарощення спроможностей сил оборони, наші іноземні партнери й надалі надають фінансову та матеріальну підтримку ЗС України. Про євроатлантичну інтеграцію й національну безпеку в інтерв’ю АрміяInform розповів тимчасовий виконувач обов’язків директора Департаменту міжнародного оборонного співробітництва Міністерства оборони України полковник Олександр Буняк.

Що дозволяє раціонально планувати ресурси й ефективно їх використовувати задля розвитку спроможностей війська

– Олександре Вікторовичу, які зміни відбулися під час оборонної реформи?

– Заходи першого етапу оборонної реформи, який тривав п’ять років – з 2016-го по 2020 рік, відбувалися шляхом імплементації п’яти стратегічних цілей, визначених у Стратегічному оборонному бюлетені України. Зміни відбулись за всіма напрямами. Окремо хочу зупинитись на системі об’єднаного керівництва силами оборони та військового управління ЗС України.

Міноборони наблизилося до того, щоб стати по-справжньому цивільним та спроможним виконувати ключові функції формування державної політики у сфері оборони, оборонного планування, управління оборонними ресурсами та демократичного цивільного контролю за діяльністю Збройних Сил України.

Повноваження та завдання Міноборони і Генерального штабу розмежовано за принципом: Міністерство формує політику у сфері оборони, а Генштаб – організовує та скеровує в усіх силах оборони її реалізацію.

У діяльність Міноборони впроваджують сучасні євроатлантичні підходи управління оборонними ресурсами (інструменти програмно-проєктного менеджменту, внутрішнього контролю та управління ризиками, методологія фінансово-економічне обґрунтування вартості повного життєвого циклу носіїв спроможностей, озброєння та військової техніки).

Оборонне планування здійснюється на основі спроможностей.

Формується нова система закупівель озброєння та інших матеріальних засобів, зокрема, безпосередньо в іноземних партнерів, оскільки Міноборони набуло повноважень для здійснення зовнішньоекономічної діяльності на ринку озброєнь.

У межах трирічного циклу державного оборонного замовлення розширено номенклатуру товарів і послуг оборонного й подвійного призначення, які планують до закупівлі за відкритими процедурами. Це дозволяє раціонально планувати ресурси та їх ефективне використання задля розвитку спроможностей і підвищення обороноздатності.

У Збройних Силах всі органи військового управління перебудовано відповідно до принципів НАТО, здійснено перехід на J-структуру. Сформовано нові командування: Об’єднаних сил, Військ зв’язку та кібербезпеки, Сил підтримки, а також Медичних сил.

Функцію застосування угруповань військ на театрах дій покладено на Командування Об’єднаних сил, а функцію генерування спроможностей – на командування видів, окремих родів військ (сил). Створено й триває процес нарощування автоматизованої системи оперативного (бойового) управління від стратегічного до тактичного рівнів, розгорнуто систему ситуаційних центрів сектору оборони.

Триває переоснащення стратегічних, оперативних, тактичних систем зв’язку в силах оборони на цифрову платформу зв’язку. Нова система управління побудова за принципами НАТО, має чіткий розподіл завдань і функцій, дозволяє здійснювати ефективніше планування розвитку й застосування ЗС України в поточних та майбутніх операціях.

Для чого створено Директорат політики у сфері оборони

– Як удосконалюється оборонна політика й нарощуються спроможності сил оборони?

– Для посилення та консолідації функції реформи й розробки політики створено Директорат політики у сфері оборони. Це структура вищого рівня Міністерства оборони, повністю укомплектована цивільними державними службовцями з відповідними повноваженнями і статусом. Директорат поєднує завдання проведення оборонної реформи та координації реалізації ключових політик, що дозволяє ефективно використовувати наявні можливості й ресурси оборонного відомства.

Нині триває нарощення спроможностей ЗСУ, перш за все, шляхом їх укомплектування професійним персоналом та сучасним озброєнням. Створюються сприятливі умови реалізації масштабних будівельних проєктів, зокрема щодо берегової інфраструктури в інтересах ВМС.

Запроваджено спільну підготовку військ на єдиному оперативно-стратегічному фоні, зокрема, за активної участі держав-членів НАТО.

Триває забезпечення військ озброєнням і військовою технікою національного та іноземного виробництва. У цьому році відбулись завершальні стадії державних випробувань нових систем ракетного озброєння, ефективного застосування безпілотних комплексів та автоматизованих систем управління військами і зброєю.

Нарощення спроможностей війська відбувається і за рахунок прямих іноземних закупівель. Приміром, катерів класу Island, протитанкових комплексів Javelin, бойових модулів до спеціальних броньованих авто.

Триває процес професіоналізації сил оборони. Запроваджують сучасні засади військової кадрової політики. Введено нові військові звання рядового, сержантського та генеральського складу, які відповідають стандартам НАТО.

Підвищено рівень мотивації особового складу до військової служби шляхом збільшення грошового забезпечення та щомісячних виплат за участь в операції Об’єднаних сил.

Ухвалено програму будівництва житла для військовослужбовців. Вводяться в експлуатацію казарми поліпшеного типу. Розпочато проведення експерименту із забезпечення особового складу службово-посадовим житлом.

Важливо, що у Збройних Силах дотримуються умови гендерної рівності. Законодавчо закріплено рівні права й можливості жінок і чоловіків під час військової служби.

Стратегічні місії українського війська

– Чим довше триває війна з російсько-окупаційними військами, тим більше знижується інтерес та реакція міжнародної спільноти до неї. Чи це враження оманливе?

– Беззаперечно, головним питанням для нашої держави залишаються стримування агресії РФ на Сході України, відновлення миру на Донбасі і повернення тимчасово окупованих територій. Слід зауважити, що з 2014 року стратегічна місія Збройних Сил України залишається незмінною:

  • по-перше, це – стримування російської агресії;
  • по-друге – проведення оборонної реформи;
  • по-третє – досягнення взаємосумісності й військових критеріїв для майбутнього членства в НАТО і ЄС в межах євроатлантичної та європейської інтеграції України як стратегічної мети, закріпленої в нашій Конституції.

Недаремно реформа є одним із основних завдань. Вона є ключем до суверенітету і незалежності України, зближуючи Україну з НАТО і ЄС. Це повинно зробити нас сильнішими в протистоянні російській агресії, в захисті нашої територіальної цілісності й суверенітету.

Україна мала надзвичайно успішний рік у сфері європейської і євроатлантичної інтеграції. І продовжить стратегічний курс, визначений та закріплений у Конституції, на набуття повноправного членства у Євросоюзі та Північноатлантичному альянсі. Про це заявив минулого тижня Президент Володимир Зеленський у виступі на відеоконференції керівників закордонних дипломатичних установ України.

Міноборони та Збройні Сили поглиблюють співпрацю з Альянсом. Значний обсяг роботи проведено цього року на експертному рівні за дуже складних обставин. Це як сприяє реформам, так і підвищує взаємосумісність із силами Альянсу.

У вересні ухвалено нову Стратегію національної безпеки України, яка визначає завдання з розробки документів, серед яких нова Стратегія воєнної безпеки України. У Міноборони триває робота над проєктом Стратегічного оборонного бюлетеня, що стане дорожньою картою реформ в оборонній сфері на наступні 5 років. До опрацювання цих стратегічних документів залучені іноземні радники. У цілому, наші партнери відзначають загальний консенсус та спільну роботу всіх суб’єктів процесу реформування сектору безпеки і оборони України у відповідності до кращих євроатлантичних практик і норм.

Відтак, підтримка і увага наших партнерів до цих процесів не знижується.

Допомога іноземних партнерів

– Яка роль іноземних радників в оборонному реформуванні, чи сприяють вони інтенсифікації розвитку Збройних Сил?

– Натепер допомогу в реалізації завдань оборонної реформи на стратегічному рівні надають понад 40 іноземних радників з дев’яти держав-членів Альянсу (Велика Британія, Данія, Канада, Литва, Польща, Словаччина, США, Чехія, ФРН), з них 6 – стратегічні радники високого рівня.

Іноземні радники співпрацюють із керівниками структурних підрозділів Міноборони та Генерального штабу ЗС України. Консультативно-дорадча допомога, яку надають вони, стосується таких напрямів, як: оборонне і бюджетне планування, управління оборонними ресурсами, реформування системи закупівель, стратегічні комунікації, розвиток Сил спеціальних операцій, логістика та медичне забезпечення. Вони залучені й до реалізації низки проєктів у рамках оборонної реформи.

Як приклад, на цей час за підтримки іноземних радників триває аудит системи професійної військової освіти. Впроваджується нова модель кар’єрного зростання офіцерів. Основним завданням у галузі професійної освіти та підготовки є професійний розвиток майбутніх керівників, здатних генерувати й розвивати нову військову культуру.

Загалом, професійні знання та досвід іноземних радників дозволяють впроваджувати в діяльність Міноборони та Збройних Сил України найкращі методики та передові стандарти, досягати цілей оборонної реформи.

– Яку допомогу надали наші закордонні партнери у 2020 році та яка планується в наступному?

– Попри суттєві обмеження, пов’язані з пандемією коронавірусної хвороби, наші партнери продовжують надавати допомогу з метою розвитку спроможностей та підвищення бойового потенціалу Збройних Сил.

Цього року продовжено підготовку наших військовослужбовців у рамках таких військових тренувальних місій, як: Об’єднана багатонаціональна група з підготовки (JMTG-U) під проводом США, канадська операція ЮНІФАЄР (UNIFIER), операція ОРБІТАЛ (ORBITAL) під проводом Великої Британії та литовська військова тренувальна місія (LMTM-U).

Влітку цього року Конгрес США затвердив пакет оборонної допомоги Україні на 2020 фінансовий рік у розмірі 250 млн дол. і потенційне її збільшення у 2021 році.

Восени цього року Уряд Британії схвалив кредитні гарантії на 2,5 мільярда фунтів стерлінгів для надання допомоги Україні. Половину цієї суми, а саме – 1,25 мільярда фунтів стерлінгів, спрямують на виробництво і постачання сучасних зразків військової техніки та новітнього високоточного озброєння, налагодження виробництва окремих видів військової продукції в Україні, а також будівництво об’єктів базування ВМС України.

Уряд Японії передав медичне обладнання на близько 900 тис. дол. США. Уряди ФРН, Канади й Індії надали 27 апаратів штучної вентиляції легень, різноманітне медобладнання, препарати і засоби, зокрема, для боротьби з коронавірусом. Така допомога надзвичайно актуальна і затребувана наразі.

ФРН та США продовжують надавати допомогу в лікуванні та реабілітації наших військових. Нині на лікуванні за кордоном перебуває 16 військовослужбовців, поранених під час проведення АТО/ООС.

Загалом, допомога закордонних партнерів дозволяє посилювати спроможності та бойовий потенціал українського війська, має суттєвий соціально-гуманітарний ефект, особливо коли ми говоримо про таки сфери, як лікування і реабілітація військовослужбовців.

Наскільки ми наблизились до євроатлантичної інтеграції

– Що вже зроблено і що планується для подальшої євроатлантичної інтеграції?

– Євроатлантична інтеграція для сил оборони є головним форматом і драйвером якісних перетворень.

З наступного року розпочинаємо новий етап оборонної реформи та інтенсивний етап наших відносин з НАТО. З цією метою плануємо суттєво оновити Комплексний пакет допомоги Україні – КПД. Він базуватиметься на новій методології «Одна країна – один план» та цілеспрямованому застосуванні всього необхідного для реалізації реформ інструментарію (трастові фонди, ППОС, програми професійного розвитку й розвитку забезпечення доброчесності у сфері оборони).

З отриманням статусу партнера НАТО з розширеними можливостями плануємо розширити наше представництво в командних військових структурах Альянсу шляхом відкриття додаткових посад для українських офіцерів саме за функціональними, а не традиційно «партнерськими» військовими спеціальностями. Це стосується: оборонного та ресурсного планування, стандартизації й логістичного забезпечення, стратегічних комунікацій. З цією метою проводять оновлення нормативно-правової бази, що дозволить збільшити призначення вже в наступному році (з наявних 26 до 35).

Крім того, планується направити цивільних держслужбовців для роботи в ключових департаментах Міжнародного секретаріату НАТО як «добровільний національний внесок». Уже тривають відповідні консультації з міжнародними партнерами, питання принципово підтримано керівництвом Кабміну і МЗС України. Розраховуємо наступного року направити до МС НАТО як VNC одного експерта Міноборони України, з поступовим збільшенням добровільного внеску в середньостроковій перспективі.

Наступного року заплановане розширення співпраці у сфері обміну інформацією з НАТО, започаткування обміну інформацією з обмеженим доступом у режимі реального часу. Це стосується не лише оперативної інформації, а також даних про повітряну обстановку, насамперед, над Чорним морем. Для України це становить значний інтерес і ми зосереджуватимемо ресурси для отримання конкретних результатів у цій сфері.

Також планується розширити участь ЗС України в заходах бойової підготовки Альянсу, у всьому спектрі навчань НАТО від сценаріїв реагування на кризи до відпрацювання дій у рамках колективної оборони (ст. 5 Північноатлантичного договору). Так, до проєкту Плану проведення багатонаціональних навчань за участю підрозділів Збройних Сил України у 2021 році включено 7 навчань, під час яких відпрацюють саме тематику спільних дій зі складовими Сил реагування НАТО.

І нарешті, як особливий партнер з розширеними можливостями, ми налаштовані на серйозну роботу, спрямовану на ефективне об’єднання національних та іноземних ресурсів задля вагомих інвестицій у створення фундаментальних інтегрованих спроможностей захисту безпекових інтересів держави, насамперед, в повітряному просторі й на морі.

Загалом все це має зробити нас сильнішими і забезпечити сталий поступ до стратегічної мети – повноправного членства в Організації Північноатлантичного договору.

8
2

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
До Дня всіх закоханих — розкажи історію кохання на передовій Актуально, Інтерв`ю