ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Україна готує ноту в ОБСЄ через нічний обстріл Водяного

4 Грудня 2020, 11:49
Україна готує ноту в ОБСЄ через нічний обстріл Водяного

Україна готує письмову ноту до Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ через нічний обстріл Водяного, що поблизу Маріуполя. Про це повідомили в Українській делегації Тристоронньої контактної групи – відповідну заяву опубліковано на офіційній сторінці в Facebook.

«Сьогодні вночі, 4 грудня, у районі ВОДЯНЕ (Маріуполь) зафіксовано грубе порушення противником режиму припинення вогню, а саме: використання артилерії 122 мм (13 снарядів) та міномета 120 мм (6 мін)», – йдеться у заяві.

Зазначається, що втрат з боку підрозділів ЗС України немає.

«Дії щодо ситуації:

1. Через координаційний механізм заведено «режим тиші».
2. Готується письмова нота до СММ.
3. Спостережна група УССЦКК «Маріуполь» здійснює заходи щодо верифікації події», – наголошується у заяві.

«Українська делегація нагадує охочим постріляти, що кожне таке порушення стає ще однією цеглою в мур, яким РФ відгороджує себе від цивілізованого світу, та ще одним аргументом до збереження або посилення санкцій. Неухильне виконання домовленостей про припинення вогню від 22 липня 2020 року є запорукою сталого прогресу у врегулюванні», – заявили в Тристоронній контактній групі.

Нагадаємо, що поблизу Водяного противник здійснив обстріл позицій з мінометів 120-го калібру та автоматичного гранатомета. Неподалік цього ж населеного пункту, використовуючи заборонені міни ПОМ-2, ворог чотири рази провів дистанційне мінування місцевості перед позиціями наших військ.

Читайте нас в Telegram
Новини