ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Запоріжжі над територією військової частини виявили БПЛА −  його оператора затримано

24 Грудня 2020, 15:30
У Запоріжжі над територією військової частини виявили БПЛА −  його оператора затримано

У Запоріжжі під час несення служби в добовому наряді патрульні радіотехнічного батальйону над територією військової частини виявили діяльність безпілотного літального апарату. Черговими силами батальйону оператора затримано і передано представникам Національної поліції. Безпілотний літальний апарат знешкоджено. Про це АрміяInform повідомили у повітряному командуванні «Схід».

За своєчасне реагування на порушення, чіткі й упевнені дії під час виявлення та знешкодження безпілотника командувач повітряного командування «Схід» генерал-майор Іван Теребуха заохотив військовослужбовців, які відзначились в операції: майора Миколу Макущенка, прапорщика Андрія Рашпуля та солдата Дмитра Руденка.

– У зв’язку з цим інцидентом, застерігаємо від провокативних дій подібного характеру й нагадуємо про відповідальність за ведення фото- і відеозйомки військової техніки, місць несення служби військовослужбовцями й режимних об’єктів ЗСУ.

Звертаємось із проханням бути уважними й утримуватися від спроб випадкового або навмисного проникнення на території військових об’єктів. Також наголошуємо: використання різного роду фіксуючої апаратури під час передислокації озброєння і військової техніки підрозділів та застосування безпілотних літальних апаратів – різного виду дронів – над військовими частинами та розташуваннями військових підрозділів, над базами, складами й арсеналами вважаються порушенням, прирівняним до спроби проникнення на їхню територію. Їх будуть збивати без попередження над об’єктами чи на підльоті до них. Осіб, причетних до таких інцидентів, затримуватимуть і притягуватимуть до відповідальності згідно з чинним законодавством, − зазначили в ПВК «Схід».

64
2

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:
До Дня всіх закоханих — розкажи історію кохання на передовій rss.feed, Новини