ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У пенітенціарних закладах на території РФ утримуються майже 500 громадян України

Прочитаєте за: < 1 хв. 10 Грудня 2020, 15:00

У прокуратурі Автономної Республіки Крим заявляють, що у пенітенціарних закладах на території Російської Федерації незаконно утримують 475 українців. Водночас продовжується примусове переміщення засуджених та політичних в’язнів до РФ.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури у своєму Facebook.

«Задля колонізації півострова РФ переселила до Криму, за різними оцінками, від 172 000 до понад 500 000 росіян. Продовжується примусове переміщення засуджених та політичних в’язнів до Російської Федерації. На цей час встановлено 475 громадян України, які незаконно утримуються або утримувались у пенітенціарних закладах на території РФ», – йдеться у повідомленні.

Аналогічні порушення вчиняються й щодо дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які також незаконно переміщаються до РФ, зокрема шляхом незаконного усиновлення.

Нагадаємо, в листопаді постійний представник України при ООН Сергій Кислиця заявив, що Росія продовжує  порушувати права людини в окупованому Криму. Близько 100 громадян України незаконно утримують на території півострова за політично вмотивованими звинуваченнями.

Стежте за нами в Instagram