ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Робота КПВВ у районі проведення операції Об’єднаних сил за тиждень

25 Грудня 2020, 17:40

Усі КПВВ на лінії розмежування, за розпорядженням командувача Об’єднаних сил, функціонують щоденно з 08:00 до 16:00, повідомляє пресслужба ООС.

Російські збройні формування залишають заблокованими дорожні коридори навпроти контрольних пунктів в’їзду-виїзду «Щастя», «Золоте», «Гнутове», «Майорське», «Мар’їнка».

Фактичний пропуск громадян здійснюється лише в контрольних пунктах в’їзду-виїзду «Станиця Луганська» − щоденно та «Новотроїцьке» − двічі на тиждень у понеділок та п’ятницю, коли окупанти розблоковують рух дорожнім коридором.

Протягом тижня військовослужбовці Держприкордонслужби України оформили в КПВВ «Станиця Луганська» до тимчасово окупованого Луганська − 6630 осіб, на контрольовану територію − 4873 особи.

Через КПВВ «Новотроїцьке» – 272 громадянина та 38 транспортних засобів прослідували в бік тимчасово окупованої Донеччини, водночас 115 осіб та 21 транспортний засіб перетнули лінію розмежування на контрольовану територію.

Крім того, російські найманці не допустили на тимчасово окуповану територію України 17 громадян, прикордонники забезпечили їхнє повернення на контрольовану територію.

Упродовж тижня до тимчасово окупованої території України міжнародними та гуманітарними організаціями доправлено гуманітарні вантажі. Так, через КПВВ «Новотроїцьке» проїхало 27 вантажних автомобілів від Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, 2 вантажівки від Міжнародного комітету Червоного Хреста та 5 машин від Місії синодального відділу Української православної церкви в справах сім’ї. Для потреб мешканців тимчасово окупованого Донбасу направлено продуктові й гігієнічні набори, будівельні матеріали, медичні засоби, побутове та медичне обладнання. Загальна вага гуманітарної допомоги становить понад 368 тонн.

Додатково інформуємо, що за наказом командувача Об’єднаних сил у контрольних пунктах продовжено дію карантинних обмежень, пов’язаних із недопущенням поширення коронавірусної інфекції. Обмежувальні заходи запроваджені на підставі відповідних актів Кабінету Міністрів України та діятимуть на визначений у них строк. Так, під час слідування з тимчасово окупованої території України проводитиметься температурний скринінг громадян. Обов’язковою умовою залишається перебування у КПВВ у захисній масці (респіраторі) та дотримання соціальної дистанції з урахуванням нанесеної розмітки.

Також для пропуску на контрольовану територію громадяни повинні дати згоду на проведення заходів обов’язкової самоізоляції з використанням єдиного електронного сервісу «Вдома» або обсервації.

Читайте нас в Telegram
Мітки: ,