ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Поєднані»: ті, хто захищав і захищає Україну

3 Грудня 2020, 18:46
«Поєднані»: ті, хто захищав і захищає Україну

У Києві до Дня Збройних Сил України відбудеться презентація всеукраїнського медіапроєкту про військових «Поєднані».

У всеукраїнському проєкті протягом кількох років зібрані історії вихідців з південних і східних областей. Поєднуючи історії добровольців і військових сьогодення та представників армії УНР, ОУН, УПА, простежено шлях звитяжної боротьби за Україну впродовж століть.

На презентації на гостей чекає: спілкування з героями проєкту, перегляд відеороликів про військових, які є вихідцями з Дніпра, Полтави та Харкова, котрі воювали на сході, виставка постерів із учасниками російсько-української війни та з архівними фото військових армії УНР, ОУН, УПА, які також є вихідцями зі східних областей.

Автори проєкту поєднали ці військові персоналії ХХ і ХХІ століть, щоб показати, що на сході України завжди були і є люди, які борються за свою країну. У проєкті зібрані 20 історій захисників, щоби пересвідчити відвідувачів, наскільки різноманітною є українська армія: чоловіки і жінки, кадрові військові і добровольці, офіцери і рядові – усіх об’єднала війна, історія, мала батьківщина, мотивація та ідея.

Медіапроєкт «Поєднані» реалізований за підтримки відділу національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту України. Партнер заходу – Національний музей Революції Гідності.

Захід відбудеться 7 грудня о 17.00 у приміщенні Інформаційно-виставкового центру Музею Майдану (м. Києв, майдан Незалежності 18/2, 2-й поверх Будинку профспілок).

Стежте за нами в Instagram
Мітки:
rss.feed, Анонс, Новини