ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Під час локдауну КПВВ працюватимуть у штатному режимі

10 Грудня 2020, 10:35

Незважаючи на посилені карантинні обмеження з 8 по 24 січня, усі контрольно-пропускні пункти в’їзду-виїзду продовжать працювати в штатному режимі. Про це повідомила пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

– Ми засуджуємо блокування роботи КПВВ з боку Російської Федерації як на адмінмежі з Кримом, так і на Донеччині та Луганщині. Ми розуміємо, що люди й так знаходяться у заручниках окупаційних режимів. При цьому, аби потрапити на підконтрольну територію, люди проходять усі кола пекла, адже окупаційні режими майже не пропускають людей, а якщо і пропускають, то вимагають стоси якихось папірців. Ситуація дуже складна, але ми зі свого боку зобов’язані просто зробити усе, що від нас залежить, щоби максимально забезпечити дотримання прав людей на отримання гідної медичної та соціальної допомоги на підконтрольній території, права бути з родиною тощо. І я щиро вдячний членам уряду за підтримку, – зазначив віцепрем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков.

Також члени уряду підтримали позицію відомства стосовно продовження штатної роботи усіх КПВВ.

Нагадаємо, 9 грудня Кабінет Міністрів  ухвалив рішення про посилення карантинних заходів в Україні впродовж 8–24 січня. Також уряд вирішив продовжити карантин «помаранчевої зони» в державі.

Читайте нас у Facebook
Мітки: