ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Переможці та призери молодіжного конкурсу «Разом проти корупції! Твоє бачення має значення» отримали нагороди

10 Грудня 2020, 16:12

Під час проведення Міжнародного науково-практичного форуму «Ефективне врядування та виховання доброчесності в секторі безпеки та оборони» перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак і начальник Управління з питань запобігання та виявлення корупції Міністерства оборони України полковник юстиції Ігор Чухрай нагородили переможців і призерів конкурсу «Разом проти корупції! Твоє бачення має значення».

Молодіжний творчий конкурс, приурочений до Міжнародного дня боротьби з корупцією, проводив Науковий центр проблем виховання доброчесності та запобігання корупції Національного університету оборони  України імені Івана Черняховського й Управління з питань запобігання та виявлення корупції Міноборони в партнерстві з представниками програми НАТО з виховання доброчесності та програми ВІ Академії оборони  Великої Британії за підтримки Vodafone та Sportmaster.

Упродовж листопада на оцінювання подано близько 50 робіт у двох номінаціях: відеоролик «КОРУПЦІЯ – СТОП» та плакат, постер чи комікс «Обережно – Корупція». Переможців і призерів конкурсу визначили голосуванням відвідувачів сайту bitec.nuou.org.ua.

Автор ідеї відеоролика, який виборов перше місце, став чотирикурсник льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба Анатолій Колот. З допомогою куратора підполковника Андрія Бабича і чотирьох друзів йому вдалося реалізувати задумане.

— Ми взяли участь у конкурсі не заради призів. Бо віримо, що такому ганебному явищу, як корупція, не місце у Збройних Силах і в Україні загалом. Молодь хоче жити, будувати кар’єру, розвиватися, дотримуючись правил доброчесності, відповідально ставитися до виконання обов’язків, демонструвати важливість запобігання корупції в сучасному суспільстві. Саме про це наше відео, — говорить Анатолій Колот.

Друге та третє місце в цій номінації посіли Остап Манявський та Яна Курбатова.

Що ж до плаката, постера чи коміксу «Обережно – Корупція», то тут перемогу здобув Сергій Перерва. Його плакат набрав 665 уподобайок. Призерами стали Михайло Корнієнко та Володимир Король.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram