ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

ООН доставила на окупований Донбас 25 вантажівок гуманітарної допомоги

25 Грудня 2020, 14:45

ООН спільно зі своїми партнерами доставила в непідконтрольні українському урядові райони Донецької і Луганської областей 315 тонн гуманітарної допомоги й холодильне обладнання. Про цеповідомляє Центр новин ООН, передає УНН.

За словами прессекретаря ООН Стефана Дюжарріка, у четвер у Луганську область прибули 25 вантажівок. Вони привезли туди будівельні матеріали, медикаменти, засоби індивідуального захисту, санітарії та гігієни, а також питну воду і продукти харчування. У п’ятницю 100 холодильників, необхідних для зберігання вакцин та інших медикаментів, були перевезені з Луганської в Донецьку область для їх подальшого розподілу по медичних закладах.

За даними ООН, внаслідок конфлікту на Донбасі загинули понад 3 тис. мирних жителів, понад 7 тис. дістали поранення. ООН і її структури надають допомогу жителям України з самого початку конфлікту на Донбасі. За 7 років на ці цілі було виділено вже 1,2 млрд доларів. Щорічно підтримку отримують понад мільйон людей по обидва боки лінії зіткнення.

Нагадаємо, в листопаді в ООН оголосили, що на надання допомоги жителям Донбасу потрібно 168 млн доларів. У рамках представленого ООН Плану гуманітарного реагування на 2021 рік допомогу отримають 1,9 млн українців.

Читайте нас в Telegram