ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Нових звитяг та горизонтів побажав Руслан Хомчак випускникам курсів професійної військової освіти

Прочитаєте за: 2 хв. 24 Грудня 2020, 8:27

У Києві в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського  відбувся випуск слухачів курсів вищого керівного складу стратегічного рівня (L-4), курсу офіцерів об’єднаних штабів оперативного рівня (L-3) та курсу професійної військової освіти (командно-штабного курсу тактичного рівня (L-2). Про це повідомляє Генеральний штаб ЗС України.

Протягом шести місяців тривало підвищення кваліфікації понад 200 представників структурних підрозділів Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, видів Збройних Сил України, вищих військових навчальних закладів та наукових установ Збройних Сил України.

Зазначається, що їхня підготовка обумовлена змінами в системі військової освіти та передбачала широке використання досвіду підготовки офіцерських кадрів в системах військової освіти країн-членів НАТО.

На початку вручення дипломів випускники хвилиною мовчання вшанували загиблих під час збройної агресії Російської Федерації військовослужбовців.

– Війна на Донбасі це не єдиний виклик, який сьогодні стоїть перед нами. Пандемія коронавірусу, яка триває майже рік, це теж виклик сьогодення. Дистанційне навчання в умовах пандемії ще більше наблизило навчання до стандартів НАТО, – зазначив Головнокомандувач Збройних Сил України.- Здобувайте нові знання, нарощуйте їх, адже Збройні Сили України потребують багатьох змін і ці зміни нам проводити. Опановуйте нові посади та здобувайте нові перемоги, виховуючи та навчаючи молодих офіцерів. Передавайте досвід та знання, які здобуті вами в процесі служби. Перед вами відкривається багато нових горизонтів.

Читайте нас в Telegram