ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Нічні тренувальні польоти українських вертолітників у ДР Конго

1 Грудня 2020, 16:45
Нічні тренувальні польоти українських вертолітників у ДР Конго

Військовослужбовці 18 окремого вертолітного загону місії ООН зі стабілізації у ДР Конго успішно виконали нічні тренувальні польоти, вдосконаливши свої професійні навички з бойової підготовки.

Загалом наліт екіпажів становив 4 години, а за льотну зміну було здійснено 20 польотів.

— У темну пору доби, екіпажі Ми-8 відпрацювали зліт і посадку на майданчик у межах міжнародного аеропорту «Гома» та польоти по колу в гірській місцевості. До того ж льотний склад виконав польоти з режиму зависання над суходолом, а також політ із заходом на посадку з використанням посадкових систем, — розповів командир вертолітного загону полковник Сергій Ващенко.

Зазначимо, що такі польоти суттєво відрізняються від тих, які відбуваються в Україні. Основна особливість нічних польотів у ДР Конго — це обмежена візуальна видимість в умовах фактично безорієнтирної місцевості, високогір’я (понад 1500 метрів над рівнем моря), стан покриття злітної смуги та активні діючі вулкани навколо аеродрому.

— У таких умовах льотному складу потрібно докласти максимум зусиль для управління вертольотами, адже успішність виконання завдань залежить від сконцентрованої уваги, зібраності й швидкого реагування на можливі загрози, — наголосив полковник Сергій Ващенко.

Фото Юрія Кульпи

Служба звʹязків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України

Читайте нас в Telegram
rss.feed, Новини