ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Наразі в Міноборони кошти витрачають виключно на соціальні виплати й оплату за фактично поставлені товари, роботи та послуги

16 Грудня 2020, 15:52

Про це повідомив під час брифінгу в АрміяInform начальник Управління соціальних виплат Департаменту фінансів Міноборони Вячеслав Салахов.  

— На сьогодні Державна казначейська служба України не проводить авансові платежі оборонного відомства щодо закупівлі й ремонту озброєння, військової техніки, забезпечення живучості тощо. Підставою для цього є постанова Кабінету Міністрів України від 02.12.2020 № 1198 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 04 грудня 2019 р. № 1070 і від 22 липня 2020 р. № 641», — пояснив Вячеслав Володимирович. — В умовах, що склалися через непроведення казначейством авансових платежів, з початку року Міноборони України використано 97,5 млрд грн з виділених 108,6 млрд грн. 

З метою забезпечення невідкладних потреб Збройних Сил Міністерство оборони України надало пропозиції до Міністерства фінансів України щодо здійснення перерозподілу видатків між напрямами використання коштів на загальну суму понад 1,1 млрд грн. Наразі з цього питання фахівці Міноборони проводять роботу з Міністерством фінансів.

12
2

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram