ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Прикарпатті відбувся всеукраїнський турнір із вільної боротьби пам’яті Григорія Семанишина

21 Грудня 2020, 13:11
На Прикарпатті відбувся всеукраїнський турнір із вільної боротьби пам’яті Григорія Семанишина

На Прикарпатті у спорткомплексі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбувся П’ятий всеукраїнський турнір із вільної боротьби серед юнаків, присвячений загиблому воїну, командиру ДУК ПС ОТГ ім. капітана Воловика, Григорію Семанишину.

Як повідомляє пресслужба Міністерства у справах ветеранів України, метою таких спортивних турнірів є гідне вшанування пам’яті воїнів АТО/ООС, підтримка родин загиблих героїв та популяризація спорту серед молоді.

«Цей турнір створено для дітей, які наслідуючи нашого захисника-земляка Семанишина Григорія – майстра спорту з боротьби, прийшли в зал, щоб вшанувати його пам’ять та пам’ять інших захисників нашої української землі», – зазначив Володимир Веркалець, начальник Івано-Франківського відділу Мінветеранів.

Турнір організовано Івано-Франківською обласною дитячо-юнацькою спортивною школою за підтримки міської ради, ГО Спілка Учасників АТО «Легіон Галичина», ГО «Івано-Франківська обласна спілка членів сімей загиблих, померлих та зниклих безвісти в районі АТО» та ВГО Добровольчий Український Корпус.

Читайте нас у Facebook
Мітки:
До Дня всіх закоханих — розкажи історію кохання на передовій Спорт