ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Прикарпатті ветерани АТО/ООС отримали житло та відзнаки

Прочитаєте за: < 1 хв. 28 Грудня 2020, 15:14

АрміяInform уже розповідала про експеримент із будівництвом житла для ветеранів АТО/ООС у Івано-Франківській області. Днями голова Івано-Франківської міської асоціації учасників АТО Василь Андріїв та міський голова обласного центру Руслан Марцінків у межах реалізації цього проєкту вручили ключі й документи на житло ще чотирнадцятьом учасникам АТО з Прикарпаття.

Квартири в рамках проєкту «Житло воїнам АТО» і ЖБК «Соціум» від Міської асоціації учасників АТО, зокрема, отримали учасники бойових дій, які досі власного житла не мали. Ветерани проживали в родичів, або вимушено його винаймали. Відтак Новий рік та Різдво захисники зустрінуть уже у власних оселях.

– За черговістю – це сімнадцяте вручення упродовж трьох із половиною років діяльності проєкту. Загалом, це 230 подарованих квартир, – зазначив Василь Андріїв.

Він також подякував міському голові, Івано-Франківській міськраді, а також усім, хто підтримує діяльність асоціації учасників АТО, за співпрацю і запевнив, що у 2021 році ця робота продовжиться.

Крім того, Івано-Франкіський міський голова Руслан Марцінків нагородив командира одного з підрозділів окремої гірсько-штурмової бригади полковника Володимира Бабаніна відзнакою міського голови «За честь і звитягу». Нагороду офіцерові вручили за бойові заслуги, виявлені під час захисту територіальної цілісності України.

Фото пресслужби Івано-Франківської міської ради

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram