ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На борту фрегата «Гетьман Сагайдачний» командувач національного флоту привітав ліцеїстів з Днем святого Миколая

19 Грудня 2020, 18:14

Сьогодні, 19 грудня, командувач Військово-Морських Сил ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа привітав вихованців Військово-морського ліцею імені віцеадмірала Володимира Безкоровайного з Днем святого Миколая. Захід відбувся на борту фрегата «Гетьман Сагайдачний» у святковій обстановці. Солодкий стіл і подарунки чекали на ліцеїстів у кают-компанії флагмана українських ВМС, інформує служба зв’язків з громадськістю Командування Військово-Морських Сил.

– Наша флотська сім’я – і маленька, і велика одночасно. Ліцеїсти – це наше майбутнє, майбутнє флоту, майбутнє нашої України, це наші справжні герої, бо вже в 14 років вони стали справжніми громадянами своєї країни, які хочуть захищати її від зовнішніх ворогів. Тому ми всебічно будемо підтримувати і розвивати питання підготовки ліцеїстів, – зазначив командувач національного флоту.

Очільник ВМС у неформальній обстановці поспілкувався з кожним із присутніх вихованців ліцею, щоби з перших уст дізнатися про враження від навчання, чим хлопці цікавляться і яким бачать своє майбутнє, а також вислухав їхні побажання щодо навчання та дозвілля.

Окрім того, для ліцеїстів провели екскурсію кораблем.

2
1
Читайте нас в Telegram