ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Ми підтримуємо Україну на всіх платформах. Підтримуємо її курс на інтеграцію до євроатлантичної спільноти» — міністр національної оборони Турецької Республіки Хулусі Акар

18 Грудня 2020, 19:50

18 грудня з робочим візитом до Києва прибула турецька делегація для участі у двосторонній політико-безпековій консультації між Україною та Туреччиною у форматі під назвою «Квадрига». Візит передбачав зустріч чотирьох міністрів: Міністра оборони України Андрія Тарана, Міністра закордонних справ Дмитра Кулеби, міністра закордонних справ Турецької Республіки Мевлюта Чавушоглу та міністра національної оборони Турецької Республіки Хулусі Акара.

Під час брифінгу очільник турецького оборонного відомства подякував українській стороні за гостинність.

— Ми сьогодні провели переговорий дуже задоволені ними. Нас приймав Прем’єр-міністр і Президент України. Були намічені рамки майбутньої роботи. Ми змогли обмінятися думками щодо регіональних питань у нашому порядку денному. Під час зустрічіу чотиристоронньому форматі ми детально розглянули питання, які раніше накреслили під час зустрічі у Стамбулі заради розв’язання нагальних проблем, — підкреслив Хулусі Акар.

Він зазначив, що Туреччина приділяє велике значення своєму стратегічному партнерові— Україні.

— Ми багато вже зробили для розвитку нашого військового співробітництва. На всіх платформах ми підтримуємо Україну та її курс на інтеграцію до євроатлантичної спільноти. Підтримуємо вашу країну не тільки у питаннях євроінтеграції, а й почали вже отримувати результативні плоди цієї підтримки. Із задоволенням хочу підкреслити, що Україна набула статусу партнера з розширеними можливостями. І це дійсно радісна подія, яку ми вітаємо, — зауважив міністр національної оборони Турецької Республіки.

Він додав, що його країна приділяє велику увагу військовій освіті української молоді й питанням спільних навчань.

— Ми бачимо, що Україна надзвичайно важлива для забезпечення миру й стабільності у Чорноморському регіоні. І вживаємо всіх заходів для уникнення провокацій, проводимо всю нашу діяльність щодоЧорноморського регіону в рамках угоди Монтре. Хочу підкреслити, що це важливо не тільки для України, а й для всіх країн, які мають Чорноморське узбережжя. Ми працюємо над розвитком наших військово-промислових комплексів через об’єднання зусиль і можливостей обох держав у цій галузі, —підбив підсумки міністр національної оборони Турецької Республіки Хулусі Акар.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки: