ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Крижопільці передали допомогу на передову своїм землякам

1 Грудня 2020, 16:44
Крижопільці передали допомогу на передову своїм землякам

Волонтером може стати кожен, і навіть якщо допомога була разовою, той, хто її надав – уже волонтер. Тож не треба уникати можливості допомагати ближньому, й тим більше – якщо йдеться про наших захисників. Це якнайкраще днями довели мешканці Крижопільського району, що на Вінниччині, зібравши кошти й придбавши для своїх земляків, які у складі окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка воюють на Сході держави, переносний електричний генератор.

Як розповіли журналісту АрміяІnform у Крижопільській РДА, кошти збирали працівники апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, підтримані селищним та сільськими головами ОТГ району. Також до благодійної справи долучився місцевий підприємець Юрій Басараба.

– Ця річ є вкрай необхідною для забезпечення нормального перебування військових у польових умовах, – зауважує ветеран війни, голова Крижопільської районної громадської організації «Спілка учасників АТО» Віталій Андріяш. – Крім того, аби підбадьорити бійців та зігріти їхні серця до посилки поклали дитячі малюнки з подякою нашим захисникам та побажаннями швидшого повернення додому.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:
Армія і суспільство