ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Криворізька авіаційна комендатура Повітряних Сил відзначила першу річницю

29 Грудня 2020, 9:07
Криворізька авіаційна комендатура Повітряних Сил відзначила першу річницю

28 грудня 2019-го створено нову авіаційну комендатуру повітряного Командування «Схід». На долю військової частини випало відповідальне випробування – відновлення летовища «Довгинцево» у Кривому Розі. Уже в липні 2020 року на розконсервованому аеродромі здійснювався прийом літальних апаратів, зокрема, практична посадка і зліт транспортної та винищувальної авіації. Новоствореним військовим колективом організовано аеродромно-технічне забезпечення польотів. Про це АрміяInform повідомили у повітряному Командуванні «Схід».

«Сьогодні, у день першої річниці від дня створення, колектив Криворізької авіаційної комендатури вітали почесні гості. За вагомий внесок у створення й розвиток військової частини, особисті фахові якості та з нагоди свята командувач повітряного Командування «Схід» генерал-майор Іван Теребуха відзначив нагородами особовий склад комендатури. Військовослужбовців також привітав Голова Довгинцевської у місті Кривий Ріг районної ради Ігор Ратінов.  Як подарунок від громади посадовець передав молодому колективові спортінвентар.

У цей святковий день щиро бажаємо успіхів, здоров’я і наснаги! Пишаємося вашими здобутками! Нехай ваша відданість справі й надалі слугує на благо незалежній Україні та її Збройних Сил!» – зазначили в повітряному командуванні «Схід».

Фото ПВК «Схід»

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
До Дня всіх закоханих — розкажи історію кохання на передовій Новини