ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Кросфіт по-фронтовому

29 Грудня 2020, 8:53
Кросфіт по-фронтовому

Напередодні новорічних свят у окремій мотопіхотній Маріупольській бригаді провели змагання з кросфіту. Участь у них взяли військовослужбовці, які нині виконують бойові завдання у районі проведення операції Об’єднаних сил.

У звичайному будинку було облаштовано місце для проведення багатофункціональної естафети, в яку входило присідання зі штангою, віджимання на брусах, а також виконання базових вправ із кросфіту: берпі, джампінг-джек, прискорене пересування, стрибки тощо.

Учасники були розбиті на п’ять команд. Після динамічної і захоплюючої боротьби переможцями змагань стали військовослужбовці 21-го батальйону.

Зі слів одного з організаторів змагань, заступника командира частини підполковника Дмитра, змагання з кросфіту це, насамперед, перевірка сили й витривалості військовослужбовців.

– Саме ці якості дуже потрібні справжньому чоловікові й не тільки в звичайному житті, а, зокрема, при виконанні бойових завдань під час захисту Батьківщини. Комплекс вправ у кожному з етапів виконувався без перерви. Тобто витримка та сила потрібні дійсно чималі. Наші хлопці довели, що вони справжні козаки. Кожен з них продемонстрував не тільки відмінну фізичну підготовку, але і справжній козацький дух.

– Мені дуже сподобалися змагання. Кросфіт захоплює тим, що він поєднує в собі декілька видів спорту: легку та важку атлетику, гімнастику, пауерліфтинг, – поділився враженням від змагань сержант Андрій. – Завдяки кросфіту можна максимально розвити всі групи м’язів, підняти рівень витривалості. Для нас це дуже важливо, тому що на передовій зазвичай приходиться витримувати багато фізичних та психологічних навантажень.

Як підкреслив Андрій, це його перша участь у змаганнях, але незабаром, після повернення з району бойових дій, планує виступати на всеукраїнському рівні.

Фото зі сторінки бригади

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
До Дня всіх закоханих — розкажи історію кохання на передовій Спорт