ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

КПВВ будуть об’єктами оборонного призначення – Олексій Резніков

29 Грудня 2020, 9:14

Кабінет Міністрів України затвердив положення про облаштування контрольно-пропускних пунктів в’їзду на тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях, території АРК і Севастополя та виїзду з них.

Відповідне рішення ухвалив уряд, повідомляє Укрінформ.

Нагальність ухвалення такого рішення, за словами віцепрем’єр-міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексія Резнікова, зумовлена необхідністю створення належних умов для громадян, які перетинають лінію розмежування.

«З самого початку створення всіх КПВВ, з початку 2014 року, з початку агресії РФ, по суті кожен КПВВ жив окремим своїм життям, і виникла проблема їх технічного облаштування, створення належних умов для людей, які перетинають лінію дотику та адміністративну межу. Тому це положення визначає основні вимоги до облаштування КПВВ. В першу чергу – це якраз визначення режимної зони, зони сервісного обслуговування тощо», – зазначив Олексій Резніков.

За його словами, режимну та сервісну зони КПВВ облаштовуватимуть тимчасовими модульними спорудами з відповідним захистом від стрілецької зброї.

«Важливо, що КПВВ будуть об’єктами оборонного призначення, і також знімається питання відсутності єдиного господаря, що мало негативний вплив на якість їх утримання», – зазначив віцепрем’єр.

В одноденний термін проєкт документа буде доопрацьований з техніко-юридичними правками.

Читайте нас в Telegram